Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy CFR 1907 Cluj
Streaki - CFR 1907 Cluj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CFR 1907 Cluj — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- CFR 1907 Cluj — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Farul Constanta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Farul Constanta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Farul Constanta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Farul Constanta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Farul Constanta — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Farul Constanta — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Farul Constanta — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Farul Constanta — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Farul Constanta — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Farul Constanta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Farul Constanta — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Farul Constanta — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Farul Constanta — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Farul Constanta — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Farul Constanta — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - CFR 1907 Cluj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CFR 1907 Cluj — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 CFR 1907 Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Farul Constanta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Farul Constanta — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CFR 1907 Cluj jest o 233% lepsza niż Farul Constanta pod względem odsetku wygranych meczów.
| CFR 1907 Cluj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 48% | 48% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 13.13 | 15.57 | 14.27 |
Śr. faule/mecz | 13.00 | 11.38 | 12.24 |
| Farul Constanta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.10 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 57% | 48% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 18.60 | 14.14 | 16.76 |
Śr. faule/mecz | 9.40 | 12.29 | 10.59 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe3-1
- 29.08.2026Wvs Csikszereda3-2
- 23.08.2026Wvs FCSB1-0
- 16.08.2026Lvs Corvinul Hunedoara0-3
- 13.08.2026Lvs Tromso1-2
- 06.08.2026Lvs Tromso0-5
- 02.08.2026Lvs Rapid1-3
- 30.07.2026Wvs Alashkert3-0
- 27.07.2026Wvs FC Voluntari5-0
- 23.07.2026Dvs Alashkert1-1
- 30.08.2026Dvs FC Botosani0-0
- 23.08.2026Dvs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1-1
- 14.08.2026Dvs Arges Pitesti1-1
- 08.08.2026Wvs Csikszereda3-2
- 03.08.2026Dvs FCSB2-2
- 25.07.2026Wvs Corvinul Hunedoara2-0
- 19.07.2026Lvs Universitatea Cluj1-2
- 11.07.2026Lvs FC Voluntari0-3
- 31.05.2026Dvs Chindia Targoviste1-1
- 23.05.2026Dvs Chindia Targoviste3-3
Progi bramkowe
| CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Farul Constanta notuje o 17% wyższy wynik niż CFR 1907 Cluj pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.85 (34/40) | 8.18 (17/20) | 9.53 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 68% (23/34) | 59% (10/17) | 76% (13/17) |
Over 7.5 Corners | 65% (22/34) | 53% (9/17) | 76% (13/17) |
Over 8.5 Corners | 50% (17/34) | 47% (8/17) | 53% (9/17) |
Over 9.5 Corners | 38% (13/34) | 29% (5/17) | 47% (8/17) |
Over 10.5 Corners | 26% (9/34) | 12% (2/17) | 41% (7/17) |
Over 11.5 Corners | 21% (7/34) | 12% (2/17) | 29% (5/17) |
Over 12.5 Corners | 15% (5/34) | 6% (1/17) | 24% (4/17) |
Over 13.5 Corners | 12% (4/34) | 6% (1/17) | 18% (3/17) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/34) | 6% (1/17) | 12% (2/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.88 | 4.25 | 5.50 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 195 | 85 | 110 |
| Ogółem | CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.17 | 4.30 | 4.05 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 167 | 86 | 81 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Farul Constanta notuje o 24% wyższy wynik niż CFR 1907 Cluj pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.15 (40/40) | 3.70 (20/20) | 4.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 166 | 74 | 92 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | CFR 1907 Cluj | Farul Constanta | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

