Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Botosani
Streaki - FC Botosani
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Botosani — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- FC Botosani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Botosani — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FC Botosani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Botosani — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- FC Botosani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Botosani — powyżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- FC Botosani — powyżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- FC Botosani — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- FC Botosani — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Botosani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- FC Botosani — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Botosani — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Botosani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - FC Botosani
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Botosani — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — powyżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Botosani — powyżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
Serie - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe jest o 100% lepsza niż FC Botosani pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Botosani | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.30 | 3.00 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 63% | 50% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 16.30 | 11.89 | 14.21 |
Śr. faule/mecz | 11.70 | 11.00 | 11.37 |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Farul Constanta0-0
- 24.08.2026Wvs Csikszereda1-0
- 17.08.2026Lvs FCSB2-3
- 10.08.2026Dvs Corvinul Hunedoara0-0
- 03.08.2026Lvs Universitatea Cluj1-2
- 27.07.2026Dvs Rapid1-1
- 17.07.2026Dvs FC Voluntari2-2
- 04.07.2026Dvs Ludogorets2-2
- 24.05.2026Dvs FCSB3-3
- 16.05.2026Lvs Csikszereda0-2
- 01.09.2026Lvs CFR 1907 Cluj1-3
- 29.08.2026Wvs Arges Pitesti1-0
- 23.08.2026Dvs Farul Constanta1-1
- 15.08.2026Dvs Csikszereda0-0
- 10.08.2026Dvs FCSB0-0
- 02.08.2026Dvs Corvinul Hunedoara1-1
- 26.07.2026Wvs Universitatea Cluj1-0
- 20.07.2026Lvs Rapid0-1
- 16.05.2026Dvs Chindia Targoviste1-1
- 12.05.2026Lvs FC Voluntari0-2
Progi bramkowe
| FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.36 (25/40) | 10.26 (19/20) | 10.67 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 84% (21/25) | 84% (16/19) | 83% (5/6) |
Over 7.5 Corners | 84% (21/25) | 84% (16/19) | 83% (5/6) |
Over 8.5 Corners | 76% (19/25) | 79% (15/19) | 67% (4/6) |
Over 9.5 Corners | 52% (13/25) | 53% (10/19) | 50% (3/6) |
Over 10.5 Corners | 48% (12/25) | 47% (9/19) | 50% (3/6) |
Over 11.5 Corners | 36% (9/25) | 32% (6/19) | 50% (3/6) |
Over 12.5 Corners | 32% (8/25) | 26% (5/19) | 50% (3/6) |
Over 13.5 Corners | 16% (4/25) | 11% (2/19) | 33% (2/6) |
Over 14.5 Corners | 12% (3/25) | 11% (2/19) | 17% (1/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.03 | 5.15 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 201 | 103 | 98 |
| Ogółem | FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.03 | 5.30 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 201 | 106 | 95 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Botosani notuje o 43% wyższy wynik niż Sepsi OSK Sfantu Gheorghe pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.92 (40/40) | 5.80 (20/20) | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 197 | 116 | 81 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Botosani | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

