Football Stats
Herb Corvinul Hunedoara
Corvinul HunedoaraŚr. pkt/mecz 1.75
Rumunia / Liga I12 września 2026 19:00
Herb Universitatea Craiova
Universitatea CraiovaŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Corvinul Hunedoara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Corvinul Hunedoara — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Corvinul Hunedoara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Corvinul Hunedoara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 3.5 spalonych (5/5, 100%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
  • Corvinul Hunedoara — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — powyżej 2.5 kartek (4/5, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 5.5 kartek (4/5, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Corvinul Hunedoara — poniżej 5.5 kartek łącznie (4/5, 80%)

Streaki - Universitatea Craiova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitatea Craiova — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Corvinul Hunedoara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Corvinul Hunedoara — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Corvinul Hunedoara — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Corvinul Hunedoara — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Corvinul Hunedoara — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Universitatea Craiova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Corvinul Hunedoara jest o 11% lepsza niż Universitatea Craiova pod względem odsetku wygranych meczów.

Corvinul HunedoaraDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
2.10
2.10
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Universitatea CraiovaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.00
2.55
Strzelone
2.40
0.90
1.65
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
19.14
Śr. faule/mecz
10.86
12.50
11.73

Ostatnie 10 meczów

Corvinul Hunedoara jest o +78% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Corvinul Hunedoara u siebie
0.90 gola/mecz
Universitatea Craiova na wyjeździe

Progi bramkowe

Corvinul HunedoaraUniversitatea Craiova
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Corvinul Hunedoara notuje o 9% wyższy wynik niż Universitatea Craiova pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCorvinul HunedoaraUniversitatea Craiova
Match Corners AVG
8.00 (22/40)
8.50 (6/20)
7.81 (16/20)
Over 6.5 Corners
59% (13/22)
67% (4/6)
56% (9/16)
Over 7.5 Corners
59% (13/22)
67% (4/6)
56% (9/16)
Over 8.5 Corners
45% (10/22)
50% (3/6)
44% (7/16)
Over 9.5 Corners
27% (6/22)
33% (2/6)
25% (4/16)
Over 10.5 Corners
14% (3/22)
17% (1/6)
13% (2/16)
Over 11.5 Corners
14% (3/22)
17% (1/6)
13% (2/16)
Over 12.5 Corners
9% (2/22)
17% (1/6)
6% (1/16)
Over 13.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/6)
0% (0/16)
Over 14.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/6)
0% (0/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCorvinul HunedoaraUniversitatea Craiova
Corners Earned Match
4.35
3.83
4.50
More Corners Than Opponent
54% (14/26)
33% (2/6)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (19/26)
83% (5/6)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
58% (15/26)
33% (2/6)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (10/26)
17% (1/6)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
27% (7/26)
17% (1/6)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
19% (5/26)
17% (1/6)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (4/26)
17% (1/6)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Corners Earned
113
23
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Universitatea Craiova notuje o 11% wyższy wynik niż Corvinul Hunedoara pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCorvinul HunedoaraUniversitatea Craiova
Match Cards AVG
4.80 (25/25)
4.40 (5/5)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
96% (24/25)
100% (5/5)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
88% (22/25)
80% (4/5)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (20/25)
80% (4/5)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
64% (16/25)
60% (3/5)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
44% (11/25)
60% (3/5)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
36% (9/25)
20% (1/5)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
24% (6/25)
20% (1/5)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
20% (5/25)
20% (1/5)
20% (4/20)
Total Cards
120
22
98
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCorvinul HunedoaraUniversitatea Craiova
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14