Football Stats
Herb Csikszereda
CsikszeredaŚr. pkt/mecz 1.40
Rumunia / Liga I12 września 2026 19:00
Herb Dinamo Bucuresti
Dinamo BucurestiŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Csikszereda

Streaki - Csikszereda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Csikszereda — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Csikszereda — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Dinamo Bucuresti

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Bucuresti — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Csikszereda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Dinamo Bucuresti

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.11Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti40Herb CsikszeredaCsikszereda
14.07Herb CsikszeredaCsikszereda22Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
27.05Herb CsikszeredaCsikszereda00Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
20.05Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti20Herb CsikszeredaCsikszereda
03.11Herb CsikszeredaCsikszereda00Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Csikszereda jest o 14% lepsza niż Dinamo Bucuresti pod względem odsetku wygranych meczów.

CsikszeredaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
43%
41%
42%
Śr. strzały/mecz
13.11
7.80
10.32
Śr. faule/mecz
13.00
15.80
14.47
Dinamo BucurestiDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.90
0.90
1.40
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
56%
58%
57%
Śr. strzały/mecz
14.70
14.78
14.74
Śr. faule/mecz
11.60
10.33
11.00

Ostatnie 10 meczów

Csikszereda jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Csikszereda u siebie
0.90 gola/mecz
Dinamo Bucuresti na wyjeździe

Progi bramkowe

CsikszeredaDinamo Bucuresti
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Csikszereda notuje o 19% wyższy wynik niż Dinamo Bucuresti pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCsikszeredaDinamo Bucuresti
Match Corners AVG
8.53 (38/40)
9.26 (19/20)
7.79 (19/20)
Over 6.5 Corners
74% (28/38)
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
63% (24/38)
68% (13/19)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
58% (22/38)
68% (13/19)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
32% (12/38)
47% (9/19)
16% (3/19)
Over 10.5 Corners
21% (8/38)
37% (7/19)
5% (1/19)
Over 11.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCsikszeredaDinamo Bucuresti
Corners Earned Match
3.75
2.95
4.55
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
20% (4/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
15% (3/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
150
59
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dinamo Bucuresti notuje o 21% wyższy wynik niż Csikszereda pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCsikszeredaDinamo Bucuresti
Match Cards AVG
5.53 (40/40)
5.00 (20/20)
6.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
221
100
121
Highest in a Match
13
8
13
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCsikszeredaDinamo Bucuresti
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14