Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Floridsdorfer AC
Streaki - Floridsdorfer AC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Floridsdorfer AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Floridsdorfer AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Floridsdorfer AC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Floridsdorfer AC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Floridsdorfer AC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Floridsdorfer AC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - SKN ST. Polten
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SKN ST. Polten — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- SKN ST. Polten — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- SKN ST. Polten — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- SKN ST. Polten — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- SKN ST. Polten — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- SKN ST. Polten — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- SKN ST. Polten — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- SKN ST. Polten — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- SKN ST. Polten — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Floridsdorfer AC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Floridsdorfer AC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - SKN ST. Polten
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SKN ST. Polten — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SKN ST. Polten — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Floridsdorfer AC jest o 22% lepsza niż SKN ST. Polten pod względem odsetku wygranych meczów.
| Floridsdorfer AC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 0.50 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 70% | 55% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| SKN ST. Polten | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.05.2026Lvs Admira Wacker0-1
- 02.05.2026Wvs Austria Vienna (Am)5-0
- 24.04.2026Dvs SKN ST. Polten0-0
- 17.04.2026Wvs SKU Amstetten5-0
- 11.04.2026Lvs FC Liefering1-3
- 06.04.2026Lvs First Vienna0-1
- 03.04.2026Wvs Rapid Wien II2-0
- 20.03.2026Lvs Austria Lustenau0-2
- 13.03.2026Wvs Austria Klagenfurt3-0
- 10.03.2026Wvs Schwarz-Weiß Bregenz2-0
- 14.05.2026Wvs WSPG Wels1-0
- 08.05.2026Wvs SV Kapfenberg3-0
- 02.05.2026Dvs Admira Wacker0-0
- 24.04.2026Dvs Floridsdorfer AC0-0
- 19.04.2026Dvs FC Liefering0-0
- 10.04.2026Lvs Austria Lustenau0-3
- 06.04.2026Wvs Austria Klagenfurt2-0
- 03.04.2026Wvs Sturm Graz II1-0
- 20.03.2026Wvs Austria Salzburg2-1
- 06.03.2026Wvs Rapid Wien II4-0
Progi bramkowe
| Floridsdorfer AC | SKN ST. Polten | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Floridsdorfer AC | SKN ST. Polten | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Floridsdorfer AC | SKN ST. Polten | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Floridsdorfer AC | SKN ST. Polten | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.05 (20/20) | — | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 81 | — | 81 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Floridsdorfer AC | SKN ST. Polten | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

