Football Stats
Herb FC BW Linz
FC BW LinzŚr. pkt/mecz 1.15
Austria / 2. Liga7 sierpnia 2026 20:30
Herb Wacker Innsbruck
Wacker InnsbruckŚr. pkt/mecz 2.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC BW Linz

Streaki - FC BW Linz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC BW Linz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC BW Linz — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Wacker Innsbruck

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wacker Innsbruck — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
  • Wacker Innsbruck — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wacker Innsbruck — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
  • Wacker Innsbruck — zachowuje czyste konto na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC BW Linz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Wacker Innsbruck

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wacker Innsbruck — wygrywa w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — zachowuje czyste konto w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb FC BW LinzFC BW Linz30Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
18.04Herb FC BW LinzFC BW Linz30Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
03.10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck01Herb FC BW LinzFC BW Linz
05.04Herb FC BW LinzFC BW Linz21Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
23.10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck04Herb FC BW LinzFC BW Linz
14.06Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck20Herb FC BW LinzFC BW Linz
30.08Herb FC BW LinzFC BW Linz10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
13.04Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck40Herb FC BW LinzFC BW Linz
24.11Herb FC BW LinzFC BW Linz12Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
12.09Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck30Herb FC BW LinzFC BW Linz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wacker Innsbruck jest o 200% lepsza niż FC BW Linz pod względem odsetku wygranych meczów.

FC BW LinzDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.70
2.20
2.95
Strzelone
2.20
0.80
1.50
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
53%
51%
Śr. strzały/mecz
15.22
13.33
14.28
Śr. faule/mecz
11.67
12.22
11.94
Wacker InnsbruckDomWyjazdOgółem
Win %
90%
90%
90%
Śr. goli/mecz
4.20
4.10
4.15
Strzelone
3.90
3.80
3.85
Stracone
0.30
0.30
0.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
80%
80%
80%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Wacker Innsbruck jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
FC BW Linz u siebie
3.80 gola/mecz
Wacker Innsbruck na wyjeździe

Progi bramkowe

FC BW LinzWacker Innsbruck
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
67% (10/15)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (12/15)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
53% (8/15)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
73% (11/15)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Match Corners AVG
8.94 (18/40)
8.94 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (14/18)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
61% (11/18)
61% (11/18)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
50% (9/18)
Over 9.5 Corners
28% (5/18)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
28% (5/18)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
28% (5/18)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
17% (3/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Corners Earned Match
5.42
5.15
5.70
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
217
103
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC BW Linz notuje o 31% wyższy wynik niż Wacker Innsbruck pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.70 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
166
94
72
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 2.5
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Under 3.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60