Football Stats
Herb Voitsberg
VoitsbergŚr. pkt/mecz 1.25
Austria / 2. Liga15 sierpnia 2026 18:30
Herb Schwarz-Weiß Bregenz
Schwarz-Weiß BregenzŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Voitsberg

Streaki - Voitsberg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Voitsberg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Voitsberg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Voitsberg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Voitsberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Schwarz-Weiß Bregenz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Serie - Voitsberg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Voitsberg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Voitsberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Schwarz-Weiß Bregenz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 23 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb VoitsbergVoitsberg00Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
25.02Herb VoitsbergVoitsberg21Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
10.08Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz21Herb VoitsbergVoitsberg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Voitsberg jest o 75% lepsza niż Schwarz-Weiß Bregenz pod względem odsetku wygranych meczów.

VoitsbergDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.80
2.35
Strzelone
1.00
1.20
1.10
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Schwarz-Weiß BregenzDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.60
3.80
3.70
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.90
2.70
2.30
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
0%
40%
20%

Ostatnie 10 meczów

Schwarz-Weiß Bregenz jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Voitsberg u siebie
1.10 gola/mecz
Schwarz-Weiß Bregenz na wyjeździe

Progi bramkowe

VoitsbergSchwarz-Weiß Bregenz
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
0% (0/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVoitsbergSchwarz-Weiß Bregenz
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Under 2.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 3.5
68% (27/40)
90% (18/20)
45% (9/20)
Under 4.5
85% (34/40)
100% (20/20)
70% (14/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60