Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Austria Vienna (Am)
Streaki - Austria Vienna (Am)
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austria Vienna (Am) — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Austria Vienna (Am) — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Austria Vienna (Am) — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Austria Vienna (Am) — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Rapid Wien II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rapid Wien II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Rapid Wien II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rapid Wien II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rapid Wien II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rapid Wien II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rapid Wien II — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Austria Vienna (Am)
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austria Vienna (Am) — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna (Am) — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Vienna (Am) — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Rapid Wien II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rapid Wien II — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid Wien II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid Wien II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rapid Wien II jest o 13% lepsza niż Austria Vienna (Am) pod względem odsetku wygranych meczów.
| Austria Vienna (Am) | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.50 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Rapid Wien II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.00 | 3.00 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Schwarz-Weiß Bregenz2-0
- 21.08.2026Lvs FC Liefering1-2
- 15.08.2026Wvs Austria Salzburg3-1
- 07.08.2026Wvs SKN ST. Polten1-0
- 31.07.2026Lvs FC BW Linz0-3
- 14.05.2026Lvs SV Kapfenberg1-2
- 08.05.2026Dvs Schwarz-Weiß Bregenz2-2
- 02.05.2026Lvs Floridsdorfer AC0-5
- 24.04.2026Lvs FC Liefering0-2
- 17.04.2026Dvs Austria Salzburg1-1
- 30.08.2026Lvs Sturm Graz II2-5
- 22.08.2026Lvs Floridsdorfer AC0-2
- 14.08.2026Wvs WSPG Wels2-1
- 08.08.2026Lvs Voitsberg1-3
- 31.07.2026Wvs Admira Wacker1-0
- 14.05.2026Wvs Sturm Graz II2-1
- 08.05.2026Wvs First Vienna1-0
- 03.05.2026Lvs Austria Klagenfurt1-2
- 17.04.2026Lvs Austria Lustenau0-3
- 10.04.2026Lvs WSPG Wels1-4
Progi bramkowe
| Austria Vienna (Am) | Rapid Wien II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Austria Vienna (Am) | Rapid Wien II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Austria Vienna (Am) | Rapid Wien II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Austria Vienna (Am) | Rapid Wien II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

