Football Stats
Herb FC BW Linz
FC BW LinzŚr. pkt/mecz 1.55
Austria / 2. Liga19 września 2026 18:30
Herb Admira Wacker
Admira WackerŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy FC BW Linz

2W — FC BW Linz1D0W — Admira Wacker

Streaki - FC BW Linz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC BW Linz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC BW Linz — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • FC BW Linz — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Admira Wacker

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Admira Wacker — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Admira Wacker — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Admira Wacker — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Admira Wacker — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FC BW Linz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC BW Linz — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Admira Wacker

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Admira Wacker — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Admira Wacker — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.01Herb FC BW LinzFC BW Linz33Herb Admira WackerAdmira Wacker
08.04Herb FC BW LinzFC BW Linz31Herb Admira WackerAdmira Wacker
04.11Herb Admira WackerAdmira Wacker04Herb FC BW LinzFC BW Linz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC BW Linz jest o 125% lepsza niż Admira Wacker pod względem odsetku wygranych meczów.

FC BW LinzDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
4.20
2.10
3.15
Strzelone
2.90
0.90
1.90
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
51%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
16.14
13.00
14.57
Śr. faule/mecz
10.57
12.00
11.29
Admira WackerDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
3.10
2.85
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
1.80
2.00
1.90
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

FC BW Linz jest o +164% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
FC BW Linz u siebie
1.10 gola/mecz
Admira Wacker na wyjeździe

Progi bramkowe

FC BW LinzAdmira Wacker
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC BW LinzAdmira Wacker
Match Corners AVG
8.93 (14/40)
8.93 (14/20)
Over 6.5 Corners
79% (11/14)
79% (11/14)
Over 7.5 Corners
57% (8/14)
57% (8/14)
Over 8.5 Corners
43% (6/14)
43% (6/14)
Over 9.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 10.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 11.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 12.5 Corners
21% (3/14)
21% (3/14)
Over 13.5 Corners
14% (2/14)
14% (2/14)
Over 14.5 Corners
7% (1/14)
7% (1/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC BW LinzAdmira Wacker
Corners Earned Match
4.95
5.15
4.75
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Corners Earned
198
103
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Admira Wacker notuje o 7% wyższy wynik niż FC BW Linz pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC BW LinzAdmira Wacker
Match Cards AVG
4.88 (40/40)
4.70 (20/20)
5.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
195
94
101
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC BW LinzAdmira Wacker
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60