Football Stats
Herb Sportist Svoge
Sportist SvogeŚr. pkt/mecz 1.20
Bułgaria / Second League25 lipca 2026 17:30
Herb Montana
MontanaŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Sportist Svoge

0W — Sportist Svoge4D5W — Montana

Streaki - Sportist Svoge

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportist Svoge — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sportist Svoge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sportist Svoge — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Montana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Montana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Montana — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Montana — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Montana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Montana — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montana — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montana — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montana — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montana — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Montana — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Sportist Svoge

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportist Svoge — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportist Svoge — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Montana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Montana — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Sportist SvogeSportist Svoge22Herb MontanaMontana
16.03Herb Sportist SvogeSportist Svoge03Herb MontanaMontana
01.09Herb MontanaMontana10Herb Sportist SvogeSportist Svoge
16.03Herb MontanaMontana20Herb Sportist SvogeSportist Svoge
03.09Herb Sportist SvogeSportist Svoge11Herb MontanaMontana
24.02Herb MontanaMontana00Herb Sportist SvogeSportist Svoge
30.07Herb Sportist SvogeSportist Svoge22Herb MontanaMontana
21.04Herb MontanaMontana10Herb Sportist SvogeSportist Svoge
23.10Herb Sportist SvogeSportist Svoge13Herb MontanaMontana

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportist Svoge jest o 600% lepsza niż Montana pod względem odsetku wygranych meczów.

Sportist SvogeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
MontanaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
1.60
1.60
1.60
Strzelone
0.40
0.40
0.40
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Ostatnie 10 meczów

Sportist Svoge jest o +125% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Sportist Svoge u siebie
0.40 gola/mecz
Montana na wyjeździe

Progi bramkowe

Sportist SvogeMontana
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSportist SvogeMontana
Match Corners AVG
9.00 (1/40)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSportist SvogeMontana
Corners Earned Match
0.00
0.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
0
0

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSportist SvogeMontana
Match Cards AVG
0.00 (1/1)
0.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 1.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
0
0
Highest in a Match
0
0
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSportist SvogeMontana
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 2.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83