Football Stats
Herb Vihren
VihrenŚr. pkt/mecz 1.60
Bułgaria / Second League28 lipca 2026 17:30
Herb CSKA Sofia II
CSKA Sofia IIŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Vihren

0W — Vihren2D1W — CSKA Sofia II

Streaki - Vihren

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vihren — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Vihren — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vihren — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vihren — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vihren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vihren — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vihren — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vihren — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - CSKA Sofia II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CSKA Sofia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CSKA Sofia II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSKA Sofia II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSKA Sofia II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSKA Sofia II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSKA Sofia II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Vihren

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vihren — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vihren — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - CSKA Sofia II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CSKA Sofia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 CSKA Sofia II — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.07Herb VihrenVihren11Herb CSKA Sofia IICSKA Sofia II
16.02Herb VihrenVihren00Herb CSKA Sofia IICSKA Sofia II
10.08Herb CSKA Sofia IICSKA Sofia II20Herb VihrenVihren

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CSKA Sofia II jest o 22% lepsza niż Vihren pod względem odsetku wygranych meczów.

VihrenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
2.30
1.30
1.80
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
CSKA Sofia IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.20
3.20
2.70
Strzelone
1.60
2.00
1.80
Stracone
0.60
1.20
0.90
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Ostatnie 10 meczów

Vihren jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Vihren u siebie
2.00 gola/mecz
CSKA Sofia II na wyjeździe

Progi bramkowe

VihrenCSKA Sofia II
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVihrenCSKA Sofia II
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83