Football Stats
Herb Montana
MontanaŚr. pkt/mecz 0.45
Bułgaria / Second League4 sierpnia 2026 17:30
Herb Nesebar
NesebarŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Montana

5W — Montana1D1W — Nesebar

Streaki - Montana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Montana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Montana — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
  • Montana — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Montana — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Montana — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Montana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Montana — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Montana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Nesebar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nesebar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nesebar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nesebar — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nesebar — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nesebar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nesebar — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie - Montana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Montana — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Montana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Nesebar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nesebar — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nesebar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.08Herb MontanaMontana31Herb NesebarNesebar
06.04Herb NesebarNesebar13Herb MontanaMontana
28.09Herb MontanaMontana20Herb NesebarNesebar
23.05Herb NesebarNesebar12Herb MontanaMontana
26.11Herb MontanaMontana31Herb NesebarNesebar
31.03Herb NesebarNesebar11Herb MontanaMontana
09.09Herb MontanaMontana13Herb NesebarNesebar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nesebar jest o 200% lepsza niż Montana pod względem odsetku wygranych meczów.

MontanaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
1.60
2.00
1.80
Strzelone
0.40
0.60
0.50
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
NesebarDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.70
2.40
2.55
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
1.60
1.60
1.60
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Ostatnie 10 meczów

Nesebar jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.40 gola/mecz
Montana u siebie
0.80 gola/mecz
Nesebar na wyjeździe

Progi bramkowe

MontanaNesebar
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
70% (7/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMontanaNesebar
Match Corners AVG
9.00 (1/40)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMontanaNesebar
Corners Earned Match
0.00
0.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
0
0

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMontanaNesebar
Match Cards AVG
0.00 (1/1)
0.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 1.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
0
0
Highest in a Match
0
0
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMontanaNesebar
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Under 2.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83