Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Spartak Pleven
Streaki - Spartak Pleven
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Spartak Pleven — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Spartak Pleven — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartak Pleven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartak Pleven — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartak Pleven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartak Pleven — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Spartak Pleven — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Marek
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Marek — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Marek — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Marek — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Marek — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Marek — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Spartak Pleven
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Spartak Pleven — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spartak Pleven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Marek
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Marek — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Marek — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Marek — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Marek — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Marek — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Marek jest o 13% lepsza niż Spartak Pleven pod względem odsetku wygranych meczów.
| Spartak Pleven | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.80 | 2.90 |
Strzelone | 1.90 | 1.10 | 1.50 |
Stracone | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Marek | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Wvs Yantra 20192-0
- 23.05.2026Lvs Ludogorets II1-3
- 15.05.2026Wvs Lokomotiv G. Oryahovitsa5-2
- 02.05.2026Wvs FK Minyor Pernik1-0
- 24.04.2026Lvs Yantra 20191-2
- 16.04.2026Dvs Fratria1-1
- 09.04.2026Wvs Sevlievo2-0
- 04.04.2026Dvs Sportist Svoge0-0
- 29.03.2026Dvs Marek0-0
- 25.03.2026Wvs Belasitsa2-1
- 25.07.2026Wvs Fratria1-0
- 23.05.2026Wvs Etar Veliko Tarnovo1-0
- 15.05.2026Dvs Hebar 19181-1
- 11.05.2026Wvs Chernomorets 1919 Burgas3-0
- 02.05.2026Dvs Pirin Blagoevgrad0-0
- 25.04.2026Wvs Belasitsa2-1
- 17.04.2026Dvs Dunav Ruse0-0
- 10.04.2026Wvs Vihren1-0
- 05.04.2026Wvs CSKA Sofia II1-0
- 29.03.2026Dvs Spartak Pleven0-0
Progi bramkowe
| Spartak Pleven | Marek | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Spartak Pleven | Marek | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Spartak Pleven | Marek | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Spartak Pleven | Marek | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

