Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Sportist Svoge
Streaki - Sportist Svoge
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sportist Svoge — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Sportist Svoge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sportist Svoge — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sportist Svoge — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sportist Svoge — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sportist Svoge — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Lokomotiv G. Oryahovitsa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lokomotiv G. Oryahovitsa — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Sportist Svoge
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sportist Svoge — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Sportist Svoge — remisuje 1. połowę w 10 meczach z rzędu
Serie - Lokomotiv G. Oryahovitsa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportist Svoge jest o 20% lepsza niż Lokomotiv G. Oryahovitsa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sportist Svoge | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
| Lokomotiv G. Oryahovitsa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Marek0-0
- 23.08.2026Lvs Yantra 20190-1
- 16.08.2026Lvs Nesebar0-1
- 09.08.2026Wvs Pirin Blagoevgrad1-0
- 02.08.2026Dvs Dobrudzha0-0
- 25.07.2026Dvs Montana2-2
- 23.05.2026Wvs Hebar 19181-0
- 15.05.2026Lvs Chernomorets 1919 Burgas0-1
- 11.05.2026Wvs Pirin Blagoevgrad2-0
- 02.05.2026Lvs Belasitsa0-3
- 30.08.2026Lvs Montana0-3
- 21.08.2026Wvs Etar Veliko Tarnovo2-1
- 16.08.2026Wvs Spartak Pleven1-0
- 09.08.2026Lvs Fratria0-2
- 03.08.2026Lvs Ludogorets II1-2
- 25.07.2026Dvs Chernomorets 1919 Burgas1-1
- 20.06.2026Wvs Dunav Ruse2-1
- 23.05.2026Lvs CSKA Sofia II0-3
- 15.05.2026Lvs Spartak Pleven2-5
- 11.05.2026Lvs Ludogorets II1-3
Progi bramkowe
| Sportist Svoge | Lokomotiv G. Oryahovitsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Sportist Svoge | Lokomotiv G. Oryahovitsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Sportist Svoge | Lokomotiv G. Oryahovitsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sportist Svoge | Lokomotiv G. Oryahovitsa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

