Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Maritimo
Streaki - Maritimo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maritimo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Maritimo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Maritimo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Maritimo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Maritimo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Maritimo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Maritimo — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Maritimo — powyżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Maritimo — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Maritimo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Maritimo — powyżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Maritimo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Casa Pia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Casa Pia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Casa Pia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Casa Pia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Maritimo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maritimo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maritimo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maritimo — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maritimo — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maritimo — powyżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maritimo — powyżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Casa Pia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Casa Pia — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maritimo jest o 175% lepsza niż Casa Pia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Maritimo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Casa Pia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 0.40 | 0.85 |
Stracone | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Posiadanie piłki | 35% | 39% | 37% |
Śr. strzały/mecz | 9.50 | 9.30 | 9.40 |
Śr. faule/mecz | 17.10 | 16.10 | 16.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.05.2026Lvs Chaves1-3
- 09.05.2026Lvs Penafiel0-1
- 01.05.2026Wvs Leixoes3-2
- 26.04.2026Wvs Benfica B2-1
- 18.04.2026Lvs Torreense0-1
- 12.04.2026Wvs Portimonense1-0
- 04.04.2026Dvs Pacos Ferreira0-0
- 21.03.2026Wvs Oliveirense1-0
- 15.03.2026Wvs União de Leiria2-1
- 08.03.2026Wvs FC Porto B2-1
- 28.05.2026Wvs Torreense2-0
- 20.05.2026Dvs Torreense0-0
- 16.05.2026Dvs Rio Ave1-1
- 11.05.2026Wvs Vitória SC1-0
- 03.05.2026Lvs Tondela0-1
- 27.04.2026Lvs GIL Vicente1-2
- 23.04.2026Lvs SC Braga0-1
- 18.04.2026Dvs Santa Clara0-0
- 12.04.2026Lvs Alverca1-3
- 06.04.2026Dvs Benfica1-1
Progi bramkowe
| Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.70 (20/40) | — | 10.70 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 8.5 Corners | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 9.5 Corners | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 10.5 Corners | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 14.5 Corners | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.92 | 5.70 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 197 | 114 | 83 |
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.20 | 5.85 | 6.55 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Against | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Corners Against | 248 | 117 | 131 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maritimo notuje o 41% wyższy wynik niż Casa Pia pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.20 (40/40) | 7.25 (20/20) | 5.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 43% (17/40) | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 248 | 145 | 103 |
Highest in a Match | 14 | 14 | 13 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.75 | 9.75 | 9.75 |
Strzały celne / mecz | 2.50 | 3.00 | 2.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.38 | 4.75 | 6.00 |
Skuteczność strzałów | 7.7% | 15.4% | 0.0% |
Strzały na gola | 13.00 | 6.50 | — |
Strzały celne na gola | 3.33 | 2.00 | — |
Strzały Over 10.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 11.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 12.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 13.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Strzały Over 14.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Casa Pia notuje o 200% wyższy wynik niż Maritimo pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.50 | 2.00 | 2.75 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (2/2) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 1.17 | 0.50 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (5/6) | 50% (1/2) | 100% (4/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Maritimo jest o 58% lepsza niż Casa Pia pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.74 | 0.90 | 0.57 |
xGA (Against) | 1.26 | 0.94 | 1.59 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Maritimo | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

