Football Stats
Herb Vitória SC
Vitória SCŚr. pkt/mecz 1.05
Portugalia / Primeira Liga8 sierpnia 2026 19:00
Herb Arouca
AroucaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vitória SC

3W — Vitória SC3D4W — Arouca

Streaki - Vitória SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vitória SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Vitória SC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vitória SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vitória SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vitória SC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vitória SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Vitória SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vitória SC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vitória SC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vitória SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vitória SC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vitória SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Arouca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arouca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Arouca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arouca — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arouca — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arouca — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Arouca — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Arouca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Arouca — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Arouca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vitória SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vitória SC — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vitória SC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Arouca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arouca — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Vitória SCVitória SC01Herb AroucaArouca
07.02Herb AroucaArouca32Herb Vitória SCVitória SC
30.08Herb Vitória SCVitória SC11Herb AroucaArouca
18.01Herb Vitória SCVitória SC22Herb AroucaArouca
12.08Herb AroucaArouca01Herb Vitória SCVitória SC
18.05Herb AroucaArouca13Herb Vitória SCVitória SC
15.01Herb Vitória SCVitória SC21Herb AroucaArouca
11.03Herb Vitória SCVitória SC02Herb AroucaArouca
18.09Herb AroucaArouca22Herb Vitória SCVitória SC
19.02Herb Vitória SCVitória SC13Herb AroucaArouca

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arouca jest o 67% lepsza niż Vitória SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Vitória SCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
3.20
2.90
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.10
2.30
1.70
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
52%
54%
53%
Śr. strzały/mecz
14.50
13.00
13.75
Śr. faule/mecz
16.20
13.60
14.90
AroucaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.30
2.80
Strzelone
2.00
1.20
1.60
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
50%
53%
51%
Śr. strzały/mecz
11.80
12.33
12.05
Śr. faule/mecz
14.30
13.11
13.74

Ostatnie 10 meczów

Vitória SC jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Vitória SC u siebie
1.20 gola/mecz
Arouca na wyjeździe

Progi bramkowe

Vitória SCArouca
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Arouca notuje o 10% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVitória SCArouca
Match Corners AVG
8.54 (39/40)
8.15 (20/20)
8.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
70% (14/20)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
56% (22/39)
55% (11/20)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
46% (18/39)
40% (8/20)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
35% (7/20)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
25% (5/20)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
15% (3/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/20)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVitória SCArouca
Corners Earned Match
4.08
4.20
3.95
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
163
84
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Arouca notuje o 22% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVitória SCArouca
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
4.80 (20/20)
5.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
213
96
117
Highest in a Match
13
9
13
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vitória SC jest o 72% lepsza niż Arouca pod względem strzałów na mecz.

OgółemVitória SCArouca
Strzały / mecz
13.25
16.75
9.75
Strzały celne / mecz
3.63
3.25
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
9.75
4.25
Skuteczność strzałów
9.4%
4.5%
17.9%
Strzały na gola
10.60
22.33
5.57
Strzały celne na gola
2.90
4.33
2.29
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Arouca notuje o 67% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVitória SCArouca
Match Offsides AVG
3.71
3.75
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.29
1.00
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vitória SC jest o 39% lepsza niż Arouca pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemVitória SCArouca
xG (For)
1.44
1.68
1.21
xGA (Against)
1.16
0.72
1.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVitória SCArouca
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00