Football Stats
Herb Academico Viseu
Academico ViseuŚr. pkt/mecz 1.60
Portugalia / Primeira Liga29 sierpnia 2026 19:00
Herb FC Porto
FC PortoŚr. pkt/mecz 2.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Academico Viseu

0W — Academico Viseu0D1W — FC Porto

Streaki - Academico Viseu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Academico Viseu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Academico Viseu — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Academico Viseu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Academico Viseu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Academico Viseu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Academico Viseu — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Streaki - FC Porto

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Porto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Porto — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Porto — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FC Porto — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Porto — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Porto — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Porto — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC Porto — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • FC Porto — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Porto — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Academico Viseu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Academico Viseu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Porto

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Porto — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Porto — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Academico ViseuAcademico Viseu03Herb FC PortoFC Porto

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Porto jest o 67% lepsza niż Academico Viseu pod względem odsetku wygranych meczów.

Academico ViseuDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.90
2.50
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
0.50
1.40
0.95
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FC PortoDomWyjazdOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
2.20
2.60
2.40
Strzelone
1.80
1.60
1.70
Stracone
0.40
1.00
0.70
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
54%
53%
53%
Śr. strzały/mecz
15.00
13.40
14.20
Śr. faule/mecz
14.60
14.30
14.45

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAcademico Viseu vs FC Porto
1.60 gola/mecz
Academico Viseu u siebie
1.60 gola/mecz
FC Porto na wyjeździe

Progi bramkowe

Academico ViseuFC Porto
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Porto notuje o 11% wyższy wynik niż Academico Viseu pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Match Corners AVG
9.58 (24/40)
8.75 (4/20)
9.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (20/24)
75% (3/4)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
75% (18/24)
75% (3/4)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
67% (16/24)
50% (2/4)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
46% (11/24)
25% (1/4)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
33% (8/24)
25% (1/4)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
25% (6/24)
25% (1/4)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
17% (4/24)
0% (0/4)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
8% (2/24)
0% (0/4)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
4% (1/24)
0% (0/4)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Corners Earned Match
6.00
4.50
6.15
More Corners Than Opponent
77% (17/22)
50% (1/2)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
82% (18/22)
100% (2/2)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
82% (18/22)
100% (2/2)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (15/22)
50% (1/2)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (11/22)
0% (0/2)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
45% (10/22)
0% (0/2)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
36% (8/22)
0% (0/2)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (4/22)
0% (0/2)
20% (4/20)
Corners Earned
132
9
123

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Porto notuje o 33% wyższy wynik niż Academico Viseu pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Match Cards AVG
5.57 (23/23)
4.33 (3/3)
5.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (3/3)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
100% (3/3)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (18/23)
67% (2/3)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
78% (18/23)
67% (2/3)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
70% (16/23)
67% (2/3)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
48% (11/23)
33% (1/3)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
30% (7/23)
0% (0/3)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
26% (6/23)
0% (0/3)
30% (6/20)
Total Cards
128
13
115
Highest in a Match
11
6
11
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC Porto jest o 58% lepsza niż Academico Viseu pod względem strzałów na mecz.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Strzały / mecz
10.63
8.25
13.00
Strzały celne / mecz
4.25
2.50
6.00
Strzały niecelne / mecz
4.25
4.25
4.25
Skuteczność strzałów
15.3%
12.1%
17.3%
Strzały na gola
6.54
8.25
5.78
Strzały celne na gola
2.62
2.50
2.67
Strzały Over 10.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Porto notuje o 233% wyższy wynik niż Academico Viseu pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Match Offsides AVG
3.17
2.33
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.17
1.00
3.33
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Porto jest o 145% lepsza niż Academico Viseu pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAcademico ViseuFC Porto
xG (For)
1.59
0.92
2.26
xGA (Against)
1.21
1.52
0.90
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAcademico ViseuFC Porto
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00