Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Vitória SC
Streaki - Vitória SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vitória SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vitória SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Vitória SC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vitória SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vitória SC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Vitória SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Vitória SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Vitória SC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Vitória SC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Vitória SC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Vitória SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Casa Pia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Casa Pia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Casa Pia — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Casa Pia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Casa Pia — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Casa Pia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Casa Pia — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Casa Pia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Casa Pia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Casa Pia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Casa Pia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Vitória SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vitória SC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Casa Pia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Casa Pia — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Casa Pia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vitória SC jest o 100% lepsza niż Casa Pia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vitória SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.20 | 2.60 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 2.30 | 1.50 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 53% | 53% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 16.60 | 12.40 | 14.50 |
Śr. faule/mecz | 14.80 | 14.50 | 14.65 |
| Casa Pia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Strzelone | 0.80 | 0.30 | 0.55 |
Stracone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
Posiadanie piłki | 38% | 41% | 39% |
Śr. strzały/mecz | 9.70 | 9.40 | 9.55 |
Śr. faule/mecz | 16.70 | 15.10 | 15.90 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs SC Braga0-1
- 23.08.2026Wvs Nacional1-0
- 14.08.2026Lvs Sporting CP2-3
- 08.08.2026Lvs Arouca0-1
- 16.05.2026Lvs Nacional0-2
- 11.05.2026Lvs Casa Pia0-1
- 04.05.2026Lvs Sporting CP1-5
- 25.04.2026Wvs Rio Ave2-0
- 18.04.2026Wvs GIL Vicente1-0
- 11.04.2026Dvs AVS1-1
- 30.08.2026Lvs Moreirense0-1
- 24.08.2026Lvs GIL Vicente0-2
- 17.08.2026Lvs Benfica0-7
- 08.08.2026Lvs Maritimo0-1
- 28.05.2026Wvs Torreense2-0
- 20.05.2026Dvs Torreense0-0
- 16.05.2026Dvs Rio Ave1-1
- 11.05.2026Wvs Vitória SC1-0
- 03.05.2026Lvs Tondela0-1
- 27.04.2026Lvs GIL Vicente1-2
Progi bramkowe
| Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Casa Pia notuje o 18% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.93 (40/40) | 8.20 (20/20) | 9.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.30 | 4.25 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 172 | 85 | 87 |
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 3.85 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 185 | 77 | 108 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.58 (40/40) | 4.45 (20/20) | 4.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 183 | 89 | 94 |
Highest in a Match | 13 | 8 | 13 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vitória SC jest o 72% lepsza niż Casa Pia pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.25 | 16.75 | 9.75 |
Strzały celne / mecz | 2.63 | 3.25 | 2.00 |
Strzały niecelne / mecz | 7.88 | 9.75 | 6.00 |
Skuteczność strzałów | 2.8% | 4.5% | 0.0% |
Strzały na gola | 35.33 | 22.33 | — |
Strzały celne na gola | 7.00 | 4.33 | — |
Strzały Over 10.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 11.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 12.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 13.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały Over 14.5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Casa Pia notuje o 50% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.25 | 3.75 | 2.75 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 1.25 | 1.00 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vitória SC jest o 193% lepsza niż Casa Pia pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.13 | 1.68 | 0.57 |
xGA (Against) | 1.15 | 0.72 | 1.59 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vitória SC | Casa Pia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

