Football Stats
Herb Arouca
AroucaŚr. pkt/mecz 1.60
Portugalia / Primeira Liga13 września 2026 17:00
Herb Santa Clara
Santa ClaraŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Arouca

4W — Arouca4D2W — Santa Clara

Streaki - Arouca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arouca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Arouca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Arouca — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Arouca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Arouca — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Arouca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Arouca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Arouca — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Arouca — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Arouca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Arouca — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Arouca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Arouca — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Arouca — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Arouca — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Arouca — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Arouca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Arouca — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Arouca — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Santa Clara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santa Clara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Santa Clara — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santa Clara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santa Clara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santa Clara — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Santa Clara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Santa Clara — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Santa Clara — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Santa Clara — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Santa Clara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Santa Clara — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Santa Clara — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Santa Clara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Santa Clara — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Santa Clara — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Santa Clara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Santa Clara — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Arouca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arouca — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arouca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Santa Clara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santa Clara — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — powyżej 2.5 kartek w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — powyżej 2.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Clara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.05Herb AroucaArouca22Herb Santa ClaraSanta Clara
21.12Herb Santa ClaraSanta Clara00Herb AroucaArouca
26.04Herb Santa ClaraSanta Clara20Herb AroucaArouca
15.12Herb AroucaArouca10Herb Santa ClaraSanta Clara
11.02Herb AroucaArouca10Herb Santa ClaraSanta Clara
20.08Herb Santa ClaraSanta Clara12Herb AroucaArouca
15.04Herb AroucaArouca11Herb Santa ClaraSanta Clara
05.12Herb Santa ClaraSanta Clara21Herb AroucaArouca
11.04Herb Santa ClaraSanta Clara00Herb AroucaArouca
26.11Herb AroucaArouca20Herb Santa ClaraSanta Clara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arouca jest o 43% lepsza niż Santa Clara pod względem odsetku wygranych meczów.

AroucaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
2.20
2.85
Strzelone
2.30
0.90
1.60
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
49%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
12.20
9.22
10.79
Śr. faule/mecz
13.30
11.78
12.58
Santa ClaraDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
47%
51%
49%
Śr. strzały/mecz
12.10
12.00
12.05
Śr. faule/mecz
17.10
12.30
14.70

Ostatnie 10 meczów

Arouca jest o +130% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Arouca u siebie
1.00 gola/mecz
Santa Clara na wyjeździe

Progi bramkowe

AroucaSanta Clara
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
90% (9/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Santa Clara notuje o 11% wyższy wynik niż Arouca pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAroucaSanta Clara
Match Corners AVG
9.13 (39/40)
8.63 (19/20)
9.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
74% (29/39)
68% (13/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
64% (25/39)
53% (10/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
42% (8/19)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
37% (7/19)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
36% (14/39)
32% (6/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
11% (2/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
11% (2/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAroucaSanta Clara
Corners Earned Match
3.92
3.35
4.50
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
5% (1/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
157
67
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAroucaSanta Clara
Match Cards AVG
5.45 (40/40)
5.55 (20/20)
5.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
218
111
107
Highest in a Match
13
13
10
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Santa Clara jest o 38% lepsza niż Arouca pod względem strzałów na mecz.

OgółemAroucaSanta Clara
Strzały / mecz
11.63
9.75
13.50
Strzały celne / mecz
3.75
4.00
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.38
4.25
4.50
Skuteczność strzałów
12.9%
17.9%
9.3%
Strzały na gola
7.75
5.57
10.80
Strzały celne na gola
2.50
2.29
2.80
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Arouca notuje o 122% wyższy wynik niż Santa Clara pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAroucaSanta Clara
Match Offsides AVG
2.86
3.67
2.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.14
1.67
0.75
Team Offsides Over 0.5 %
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 1.5 %
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Santa Clara jest o 13% lepsza niż Arouca pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAroucaSanta Clara
xG (For)
1.29
1.21
1.36
xGA (Against)
1.22
1.60
0.85
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAroucaSanta Clara
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00