Football Stats
Herb Leixoes
LeixoesŚr. pkt/mecz 1.65
Portugalia / Segunda Liga16 sierpnia 2026 16:30
Herb Tondela
TondelaŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Leixoes

2W — Leixoes2D3W — Tondela

Streaki - Leixoes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leixoes — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Leixoes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Leixoes — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Leixoes — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leixoes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leixoes — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Leixoes — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leixoes — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Leixoes — powyżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Leixoes — powyżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Leixoes — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Tondela

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tondela — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tondela — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tondela — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tondela — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tondela — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tondela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tondela — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tondela — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Tondela — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Leixoes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leixoes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leixoes — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Tondela

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tondela — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb LeixoesLeixoes10Herb TondelaTondela
10.03Herb LeixoesLeixoes01Herb TondelaTondela
12.10Herb TondelaTondela21Herb LeixoesLeixoes
03.03Herb LeixoesLeixoes11Herb TondelaTondela
07.10Herb TondelaTondela42Herb LeixoesLeixoes
08.04Herb TondelaTondela23Herb LeixoesLeixoes
24.10Herb LeixoesLeixoes11Herb TondelaTondela

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leixoes jest o 150% lepsza niż Tondela pod względem odsetku wygranych meczów.

LeixoesDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
2.30
2.85
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.80
1.00
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
TondelaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.90
3.00
2.45
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
1.00
2.10
1.55
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
47%
43%
44%
Śr. strzały/mecz
12.00
8.50
10.16
Śr. faule/mecz
15.44
14.20
14.79

Ostatnie 10 meczów

Leixoes jest o +78% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Leixoes u siebie
0.90 gola/mecz
Tondela na wyjeździe

Progi bramkowe

LeixoesTondela
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLeixoesTondela
Match Corners AVG
9.84 (19/40)
9.84 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLeixoesTondela
Corners Earned Match
4.15
4.15
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
83
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Leixoes notuje o 43% wyższy wynik niż Tondela pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLeixoesTondela
Match Cards AVG
5.82 (22/22)
8.00 (2/2)
5.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
91% (20/22)
100% (2/2)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
77% (17/22)
100% (2/2)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
73% (16/22)
100% (2/2)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
64% (14/22)
100% (2/2)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
41% (9/22)
100% (2/2)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
41% (9/22)
100% (2/2)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
23% (5/22)
50% (1/2)
20% (4/20)
Total Cards
128
16
112
Highest in a Match
13
9
13
Lowest in a Match
1
7
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLeixoesTondela
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25