Football Stats
Herb Chaves
ChavesŚr. pkt/mecz 0.95
Portugalia / Segunda Liga23 sierpnia 2026 12:00
Herb AVS
AVSŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Chaves

0W — Chaves1D0W — AVS

Streaki - Chaves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Chaves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chaves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Chaves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chaves — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Chaves — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Chaves — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Chaves — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Chaves — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chaves — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Chaves — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Chaves — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Chaves — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - AVS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AVS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • AVS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AVS — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AVS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AVS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AVS — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AVS — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • AVS — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • AVS — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • AVS — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • AVS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • AVS — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AVS — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AVS — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AVS — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AVS — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Chaves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 78 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - AVS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AVS — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AVS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb ChavesChaves22Herb AVSAVS

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chaves jest o 100% lepsza niż AVS pod względem odsetku wygranych meczów.

ChavesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
AVSDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.00
2.50
2.25
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
35%
38%
37%
Śr. strzały/mecz
11.33
12.11
11.72
Śr. faule/mecz
13.00
13.44
13.22

Ostatnie 10 meczów

Chaves jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Chaves u siebie
0.90 gola/mecz
AVS na wyjeździe

Progi bramkowe

ChavesAVS
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AVS notuje o 101% wyższy wynik niż Chaves pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemChavesAVS
Match Corners AVG
9.79 (19/40)
5.00 (1/20)
10.06 (18/20)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
0% (0/1)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
0% (0/1)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
63% (12/19)
0% (0/1)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
0% (0/1)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
0% (0/1)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
0% (0/1)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
32% (6/19)
0% (0/1)
33% (6/18)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
0% (0/1)
17% (3/18)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
0% (0/1)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemChavesAVS
Corners Earned Match
4.05
4.05
4.05
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
162
81
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Chaves notuje o 22% wyższy wynik niż AVS pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemChavesAVS
Match Cards AVG
5.05 (40/40)
5.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
202
111
91
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChavesAVS
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25