Football Stats
Herb Sporting CP B
Sporting CP BŚr. pkt/mecz 0.95
Portugalia / Segunda Liga30 sierpnia 2026 19:00
Herb Farense
FarenseŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Sporting CP B

2W — Sporting CP B0D1W — Farense

Streaki - Sporting CP B

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting CP B — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting CP B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting CP B — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting CP B — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting CP B — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting CP B — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Sporting CP B — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Sporting CP B — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Sporting CP B — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Sporting CP B — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Sporting CP B — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Sporting CP B — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Streaki - Farense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Farense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farense — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Farense — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Farense — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Farense — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Farense — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Farense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Farense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Farense — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Farense — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Farense — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Farense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Sporting CP B

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting CP B — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP B — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP B — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP B — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Farense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Farense — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Sporting CP BSporting CP B21Herb FarenseFarense
11.04Herb FarenseFarense21Herb Sporting CP BSporting CP B
30.11Herb Sporting CP BSporting CP B31Herb FarenseFarense

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Farense jest o 33% lepsza niż Sporting CP B pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting CP BDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
FarenseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
1.85
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Farense jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Sporting CP B u siebie
1.10 gola/mecz
Farense na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting CP BFarense
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Farense notuje o 14% wyższy wynik niż Sporting CP B pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSporting CP BFarense
Match Corners AVG
7.50 (2/40)
7.00 (1/20)
8.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting CP BFarense
Corners Earned Match
5.29
5.00
5.30
More Corners Than Opponent
38% (8/21)
100% (1/1)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
81% (17/21)
100% (1/1)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
62% (13/21)
100% (1/1)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (8/21)
100% (1/1)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
29% (6/21)
0% (0/1)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Corners Earned
111
5
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSporting CP BFarense
Match Cards AVG
5.13 (23/23)
5.00 (3/3)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (3/3)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
91% (21/23)
100% (3/3)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (19/23)
100% (3/3)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (15/23)
67% (2/3)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
61% (14/23)
67% (2/3)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
52% (12/23)
33% (1/3)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (8/23)
33% (1/3)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
13% (3/23)
0% (0/3)
15% (3/20)
Total Cards
118
15
103
Highest in a Match
11
7
11
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting CP BFarense
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 2.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25