Football Stats
Herb CF Os Belenenses
Flaga PortugaliaCF Os Belenenses
1. miejsce w tabeli Liga 3
Portugalia / Liga 3Sezon 2026/27

2026/27 CF Os Belenenses — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs0
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz9
Gs1
RB+8
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Os Belenenses — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • CF Os Belenenses — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • CF Os Belenenses — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CF Os Belenenses — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • CF Os Belenenses — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Os Belenenses — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CF Os Belenenses — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Os Belenenses — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CF Os Belenenses — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CF Os Belenenses — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CF Os Belenenses — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CF Os Belenenses — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CF Os Belenenses — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CF Os Belenenses — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Os Belenenses — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Lusitano Évora 191112Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses
22.08Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses50União Santarém
15.08Louletano13Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses
08.08Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses10Caldas
24.07Benfica51Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses
30.05Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses00Farense
23.05Farense10Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses
16.05Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses31Mafra
10.05Varzim12Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses
02.05Herb CF Os BelenensesCF Os Belenenses11União Santarém

CF Os Belenenses — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
3.20
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.80
0.60
1.40
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny CF Os Belenenses

Wynik meczu

1-0
1 (33%)
3-1
1 (33%)
5-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
3-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny CF Os Belenenses

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
4
1 (33%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 3.

Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00