Football Stats
Herb Portimonense
PortimonenseŚr. pkt/mecz 1.25
Portugalia / Segunda Liga13 września 2026 17:00
Herb Tondela
TondelaŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Portimonense

4W — Portimonense1D5W — Tondela

Streaki - Portimonense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portimonense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Portimonense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Portimonense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Portimonense — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Portimonense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Portimonense — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Portimonense — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Portimonense — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Portimonense — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Portimonense — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Portimonense — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Portimonense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Tondela

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tondela — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tondela — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tondela — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tondela — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tondela — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tondela — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tondela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tondela — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tondela — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tondela — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Tondela — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Portimonense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portimonense — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Portimonense — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Tondela

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tondela — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tondela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.04Herb PortimonensePortimonense22Herb TondelaTondela
15.12Herb TondelaTondela20Herb PortimonensePortimonense
30.01Herb PortimonensePortimonense12Herb TondelaTondela
22.08Herb TondelaTondela03Herb PortimonensePortimonense
06.03Herb PortimonensePortimonense30Herb TondelaTondela
23.10Herb TondelaTondela10Herb PortimonensePortimonense
01.02Herb PortimonensePortimonense01Herb TondelaTondela
19.08Herb TondelaTondela12Herb PortimonensePortimonense
08.04Herb TondelaTondela32Herb PortimonensePortimonense
02.12Herb PortimonensePortimonense32Herb TondelaTondela

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Portimonense jest o 75% lepsza niż Tondela pod względem odsetku wygranych meczów.

PortimonenseDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
TondelaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.00
2.80
2.40
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
48%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
12.63
7.00
9.81
Śr. faule/mecz
15.00
14.00
14.50

Ostatnie 10 meczów

Portimonense jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Portimonense u siebie
0.80 gola/mecz
Tondela na wyjeździe

Progi bramkowe

PortimonenseTondela
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPortimonenseTondela
Match Corners AVG
10.13 (16/40)
10.13 (16/20)
Over 6.5 Corners
88% (14/16)
88% (14/16)
Over 7.5 Corners
81% (13/16)
81% (13/16)
Over 8.5 Corners
75% (12/16)
75% (12/16)
Over 9.5 Corners
56% (9/16)
56% (9/16)
Over 10.5 Corners
44% (7/16)
44% (7/16)
Over 11.5 Corners
25% (4/16)
25% (4/16)
Over 12.5 Corners
25% (4/16)
25% (4/16)
Over 13.5 Corners
19% (3/16)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPortimonenseTondela
Corners Earned Match
4.63
5.10
4.15
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
102
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tondela notuje o 8% wyższy wynik niż Portimonense pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPortimonenseTondela
Match Cards AVG
5.40 (40/40)
5.20 (20/20)
5.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
216
104
112
Highest in a Match
13
10
13
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPortimonenseTondela
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25