Football Stats
Herb Sparta Brno
Sparta BrnoŚr. pkt/mecz 1.05
Czechy / 4. liga - Divizie D19 września 2026 10:30
Herb Sokol Tasovice
Sokol TasoviceŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Sparta Brno

Streaki - Sparta Brno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Brno — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Brno — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sparta Brno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sparta Brno — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sparta Brno — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - Sokol Tasovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sokol Tasovice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sokol Tasovice — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sokol Tasovice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sparta Brno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Brno — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Brno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sokol Tasovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sokol Tasovice — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sokol Tasovice — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb Sokol TasoviceSokol Tasovice52Herb Sparta BrnoSparta Brno
20.09Herb Sparta BrnoSparta Brno40Herb Sokol TasoviceSokol Tasovice

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sokol Tasovice jest o 33% lepsza niż Sparta Brno pod względem odsetku wygranych meczów.

Sparta BrnoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
4.60
4.10
4.35
Strzelone
2.50
1.30
1.90
Stracone
2.10
2.80
2.45
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Sokol TasoviceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
4.10
3.70
3.90
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
2.00
2.20
2.10
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Sparta Brno jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Sparta Brno u siebie
1.50 gola/mecz
Sokol Tasovice na wyjeździe

Progi bramkowe

Sparta BrnoSokol Tasovice
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSparta BrnoSokol Tasovice
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 3.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 4.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 5.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00