Football Stats
Herb Bystrc Kníničky
Bystrc KníničkyŚr. pkt/mecz 0.86
Czechy / 4. liga - Divizie D19 września 2026 15:30
Herb Tatran Bohunice
Tatran BohuniceŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Bystrc Kníničky

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bystrc Kníničky — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/4, 100%)
  • Bystrc Kníničky — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Bystrc Kníničky — przegrywa 2. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Bystrc Kníničky — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Bystrc Kníničky — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (3/4, 75%)

Streaki - Tatran Bohunice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tatran Bohunice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tatran Bohunice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tatran Bohunice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Bohunice — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tatran Bohunice — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tatran Bohunice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tatran Bohunice — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Bystrc Kníničky

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bystrc Kníničky — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bystrc Kníničky — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bystrc Kníničky — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bystrc Kníničky — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Tatran Bohunice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tatran Bohunice — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Bohunice — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tatran Bohunice jest o 329% lepsza niż Bystrc Kníničky pod względem odsetku wygranych meczów.

Bystrc KníničkyDomWyjazdOgółem
Win %
0%
33%
14%
Śr. goli/mecz
3.75
2.33
3.14
Strzelone
1.00
1.33
1.14
Stracone
2.75
1.00
2.00
BTTS %
75%
33%
57%
Czyste konto %
0%
33%
14%
Nie strzelił %
25%
33%
29%
Tatran BohuniceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.30
2.80
2.55
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Tatran Bohunice jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Bystrc Kníničky u siebie
1.70 gola/mecz
Tatran Bohunice na wyjeździe

Progi bramkowe

Bystrc KníničkyTatran Bohunice
Over 0.5
100% (4/4)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (4/4)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (2/4)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (2/4)
40% (4/10)
Nie strzelił
25% (1/4)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
67% (4/6)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
83% (5/6)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (3/6)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (6/6)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBystrc KníničkyTatran Bohunice
Under 0.5
7% (2/27)
0% (0/7)
10% (2/20)
Under 1.5
26% (7/27)
14% (1/7)
30% (6/20)
Under 2.5
48% (13/27)
57% (4/7)
45% (9/20)
Under 3.5
67% (18/27)
57% (4/7)
70% (14/20)
Under 4.5
89% (24/27)
71% (5/7)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (25/27)
86% (6/7)
95% (19/20)
4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00