Football Stats
Herb Chotebor
ChoteborŚr. pkt/mecz 1.05
Czechy / 4. liga - Divizie D19 września 2026 16:00
Herb Znojmo
ZnojmoŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Chotebor

0W — Chotebor0D2W — Znojmo

Streaki - Chotebor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chotebor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chotebor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Chotebor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chotebor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Chotebor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chotebor — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Znojmo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Znojmo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Znojmo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Znojmo — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Znojmo — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Chotebor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chotebor — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chotebor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chotebor — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chotebor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Znojmo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Znojmo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.05Herb ZnojmoZnojmo31Herb ChoteborChotebor
19.10Herb ChoteborChotebor02Herb ZnojmoZnojmo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Znojmo jest o 67% lepsza niż Chotebor pod względem odsetku wygranych meczów.

ChoteborDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.90
3.35
Strzelone
1.70
0.90
1.30
Stracone
1.10
3.00
2.05
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
ZnojmoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
4.70
2.80
3.75
Strzelone
3.70
1.30
2.50
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Chotebor jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Chotebor u siebie
1.30 gola/mecz
Znojmo na wyjeździe

Progi bramkowe

ChoteborZnojmo
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChoteborZnojmo
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 3.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00