Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Mosta
Streaki - Mosta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mosta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mosta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Gzira United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gzira United — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gzira United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gzira United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gzira United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gzira United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gzira United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gzira United — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gzira United — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gzira United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Mosta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mosta — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mosta — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mosta — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mosta — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mosta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Gzira United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gzira United — przegrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gzira United — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mosta jest o 50% lepsza niż Gzira United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mosta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Gzira United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 3.20 | 2.35 |
Strzelone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
Stracone | 0.90 | 2.30 | 1.60 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Birkirkara1-0
- 23.08.2026Wvs Balzan FC2-1
- 17.08.2026Wvs Hamrun Spartans2-0
- 10.05.2026Wvs Naxxar Lions1-0
- 30.04.2026Dvs Birkirkara1-1
- 24.04.2026Lvs Hibernians0-2
- 19.04.2026Dvs Sliema Wanderers2-2
- 15.04.2026Wvs Zabbar St. Patrick2-1
- 11.04.2026Dvs Tarxien Rainbows2-2
- 15.03.2026Wvs Hamrun Spartans2-1
- 02.09.2026Lvs Floriana1-4
- 29.08.2026Lvs Balzan FC1-2
- 23.08.2026Lvs Valletta FC0-3
- 17.08.2026Lvs Birkirkara0-4
- 17.07.2026Lvs Balzan FC0-1
- 23.05.2026Lvs Valletta FC1-2
- 30.04.2026Lvs Floriana0-1
- 26.04.2026Dvs Naxxar Lions0-0
- 19.04.2026Lvs Marsaxlokk1-2
- 15.04.2026Wvs Hamrun Spartans1-0
Progi bramkowe
| Mosta | Gzira United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Mosta | Gzira United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Mosta | Gzira United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mosta | Gzira United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

