Football Stats
Herb Würzburger Kickers
Würzburger KickersŚr. pkt/mecz 0.90
Niemcy / 3. Liga14 sierpnia 2026 19:00
Herb SV Wehen
SV WehenŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Würzburger Kickers

Streaki - Würzburger Kickers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SV Wehen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Wehen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SV Wehen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Wehen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • SV Wehen — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • SV Wehen — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • SV Wehen — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • SV Wehen — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • SV Wehen — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • SV Wehen — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • SV Wehen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Würzburger Kickers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - SV Wehen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Wehen — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers40Herb SV WehenSV Wehen
05.03Herb SV WehenSV Wehen01Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers
25.09Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers04Herb SV WehenSV Wehen
24.02Herb SV WehenSV Wehen02Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers
01.09Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers31Herb SV WehenSV Wehen
31.03Herb SV WehenSV Wehen02Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers
21.10Herb Würzburger KickersWürzburger Kickers05Herb SV WehenSV Wehen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SV Wehen jest o 20% lepsza niż Würzburger Kickers pod względem odsetku wygranych meczów.

Würzburger KickersDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
SV WehenDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.90
2.50
3.20
Strzelone
2.10
0.80
1.45
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Würzburger Kickers jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Würzburger Kickers u siebie
0.80 gola/mecz
SV Wehen na wyjeździe

Progi bramkowe

Würzburger KickersSV Wehen
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemWürzburger KickersSV Wehen
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.50 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
179
90
89
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWürzburger KickersSV Wehen
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00