Football Stats
Herb SV Wehen
SV WehenŚr. pkt/mecz 0.95
Niemcy / 3. Liga29 sierpnia 2026 14:00
Herb Rot-Weiß Essen
Rot-Weiß EssenŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy SV Wehen

3W — SV Wehen2D2W — Rot-Weiß Essen

Streaki - SV Wehen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • SV Wehen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SV Wehen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SV Wehen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SV Wehen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • SV Wehen — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • SV Wehen — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SV Wehen — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SV Wehen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • SV Wehen — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • SV Wehen — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SV Wehen — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SV Wehen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Rot-Weiß Essen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rot-Weiß Essen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rot-Weiß Essen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rot-Weiß Essen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - SV Wehen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Wehen — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Wehen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Rot-Weiß Essen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb SV WehenSV Wehen00Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen
01.02Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen11Herb SV WehenSV Wehen
22.08Herb SV WehenSV Wehen34Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen
15.02Herb SV WehenSV Wehen13Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen
14.09Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen03Herb SV WehenSV Wehen
25.03Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen13Herb SV WehenSV Wehen
02.10Herb SV WehenSV Wehen31Herb Rot-Weiß EssenRot-Weiß Essen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rot-Weiß Essen jest o 160% lepsza niż SV Wehen pod względem odsetku wygranych meczów.

SV WehenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.60
2.50
3.05
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
2.10
1.80
1.95
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Rot-Weiß EssenDomWyjazdOgółem
Win %
90%
40%
65%
Śr. goli/mecz
2.60
5.00
3.80
Strzelone
1.90
2.00
1.95
Stracone
0.70
3.00
1.85
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
0%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Rot-Weiß Essen jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
SV Wehen u siebie
2.00 gola/mecz
Rot-Weiß Essen na wyjeździe

Progi bramkowe

SV WehenRot-Weiß Essen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rot-Weiß Essen notuje o 244% wyższy wynik niż SV Wehen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSV WehenRot-Weiß Essen
Match Corners AVG
8.50 (4/40)
3.00 (1/20)
10.33 (3/20)
Over 6.5 Corners
75% (3/4)
0% (0/1)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
75% (3/4)
0% (0/1)
100% (3/3)
Over 8.5 Corners
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSV WehenRot-Weiß Essen
Corners Earned Match
4.35
4.35
4.33
More Corners Than Opponent
30% (7/23)
30% (6/20)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
61% (14/23)
60% (12/20)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
48% (11/23)
45% (9/20)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
39% (9/23)
35% (7/20)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
30% (7/23)
30% (6/20)
33% (1/3)
Over 6.5 Corners Earned
30% (7/23)
30% (6/20)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
17% (4/23)
20% (4/20)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Corners Earned
100
87
13

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. SV Wehen notuje o 20% wyższy wynik niż Rot-Weiß Essen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSV WehenRot-Weiß Essen
Match Cards AVG
4.30 (23/23)
4.40 (20/20)
3.67 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
95% (19/20)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
83% (19/23)
80% (16/20)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
65% (15/23)
65% (13/20)
67% (2/3)
Over 4.5 Cards
39% (9/23)
45% (9/20)
0% (0/3)
Over 5.5 Cards
22% (5/23)
25% (5/20)
0% (0/3)
Over 6.5 Cards
13% (3/23)
15% (3/20)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
9% (2/23)
10% (2/20)
0% (0/3)
Total Cards
99
88
11
Highest in a Match
9
9
4
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSV WehenRot-Weiß Essen
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 4.5
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Under 5.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00