Football Stats
Herb Forest Green
Forest GreenŚr. pkt/mecz 1.55
Anglia / National League8 sierpnia 2026 16:00
Herb FC Halifax Town
FC Halifax TownŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Forest Green

Streaki - Forest Green

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Forest Green — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Forest Green — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Forest Green — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Forest Green — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Forest Green — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Forest Green — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Forest Green — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - FC Halifax Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Halifax Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Halifax Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Halifax Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Halifax Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Halifax Town — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Forest Green

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - FC Halifax Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Halifax Town — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Forest GreenForest Green32Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
03.01Herb Forest GreenForest Green21Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
23.08Herb FC Halifax TownFC Halifax Town12Herb Forest GreenForest Green
04.03Herb FC Halifax TownFC Halifax Town21Herb Forest GreenForest Green
27.11Herb Forest GreenForest Green11Herb FC Halifax TownFC Halifax Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forest Green jest o 13% lepsza niż FC Halifax Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Forest GreenDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
2.40
3.10
Strzelone
2.60
1.10
1.85
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
FC Halifax TownDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
2.60
3.00
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.90
1.20
1.55
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Forest Green jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
Forest Green u siebie
1.40 gola/mecz
FC Halifax Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Forest GreenFC Halifax Town
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemForest GreenFC Halifax Town
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemForest GreenFC Halifax Town
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00