Football Stats
Herb Wealdstone
WealdstoneŚr. pkt/mecz 1.10
Anglia / National League15 sierpnia 2026 16:00
Herb Harrogate Town
Harrogate TownŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Wealdstone

0W — Wealdstone0D1W — Harrogate Town

Streaki - Wealdstone

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wealdstone — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Wealdstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wealdstone — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wealdstone — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wealdstone — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Harrogate Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Harrogate Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Harrogate Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Wealdstone

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wealdstone — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wealdstone — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Wealdstone — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wealdstone — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Harrogate Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb WealdstoneWealdstone13Herb Harrogate TownHarrogate Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Harrogate Town jest o 17% lepsza niż Wealdstone pod względem odsetku wygranych meczów.

WealdstoneDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
3.20
3.50
Strzelone
2.40
1.10
1.75
Stracone
1.40
2.10
1.75
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Harrogate TownDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Wealdstone jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Wealdstone u siebie
1.20 gola/mecz
Harrogate Town na wyjeździe

Progi bramkowe

WealdstoneHarrogate Town
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWealdstoneHarrogate Town
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00