Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Solihull Moors
Streaki - Solihull Moors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Solihull Moors — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
- Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Solihull Moors — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Solihull Moors — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Solihull Moors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Southend
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Southend — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Southend — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Southend — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Southend — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Southend — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Southend — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Solihull Moors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Southend
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Southend — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Southend — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Southend jest o 267% lepsza niż Solihull Moors pod względem odsetku wygranych meczów.
| Solihull Moors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.90 | 3.05 |
Strzelone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
Stracone | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
| Southend | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.40 | 2.95 |
Strzelone | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Boston United0-2
- 08.08.2026Lvs Harrogate Town2-5
- 25.04.2026Wvs Yeovil Town4-1
- 18.04.2026Lvs Boston United0-3
- 14.04.2026Dvs Woking0-0
- 11.04.2026Dvs Southend0-0
- 06.04.2026Wvs Boreham Wood4-1
- 03.04.2026Lvs Tamworth0-1
- 28.03.2026Wvs Altrincham1-0
- 25.03.2026Dvs Truro City1-1
- 15.08.2026Wvs Scunthorpe1-0
- 08.08.2026Wvs Altrincham3-1
- 28.04.2026Lvs Scunthorpe0-1
- 25.04.2026Wvs Wealdstone2-1
- 21.04.2026Lvs Hartlepool3-4
- 18.04.2026Wvs FC Halifax Town6-2
- 14.04.2026Wvs Aldershot Town2-0
- 11.04.2026Dvs Solihull Moors0-0
- 06.04.2026Wvs Sutton Utd3-0
- 03.04.2026Wvs Braintree3-2
Progi bramkowe
| Solihull Moors | Southend | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Solihull Moors | Southend | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Solihull Moors | Southend | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Solihull Moors | Southend | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |

