Football Stats
Herb Scunthorpe
ScunthorpeŚr. pkt/mecz 1.30
Anglia / National League28 sierpnia 2026 20:45
Herb Solihull Moors
Solihull MoorsŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Scunthorpe

1W — Scunthorpe1D3W — Solihull Moors

Streaki - Scunthorpe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scunthorpe — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Scunthorpe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Scunthorpe — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Scunthorpe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Scunthorpe — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Scunthorpe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Solihull Moors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Solihull Moors — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Solihull Moors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Solihull Moors — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Scunthorpe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Scunthorpe — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Scunthorpe — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Solihull Moors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Solihull Moors — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb ScunthorpeScunthorpe31Herb Solihull MoorsSolihull Moors
28.02Herb ScunthorpeScunthorpe33Herb Solihull MoorsSolihull Moors
15.11Herb Solihull MoorsSolihull Moors30Herb ScunthorpeScunthorpe
14.03Herb Solihull MoorsSolihull Moors31Herb ScunthorpeScunthorpe
20.08Herb ScunthorpeScunthorpe34Herb Solihull MoorsSolihull Moors

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Scunthorpe jest o 133% lepsza niż Solihull Moors pod względem odsetku wygranych meczów.

ScunthorpeDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.10
1.50
1.30
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Solihull MoorsDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.50
2.90
3.20
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
2.30
1.70
2.00
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Solihull Moors jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Scunthorpe u siebie
1.20 gola/mecz
Solihull Moors na wyjeździe

Progi bramkowe

ScunthorpeSolihull Moors
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemScunthorpeSolihull Moors
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00