Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Kidderminster Harriers
Streaki - Kidderminster Harriers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kidderminster Harriers — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kidderminster Harriers — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Kidderminster Harriers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Hartlepool
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hartlepool — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hartlepool — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hartlepool — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hartlepool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Kidderminster Harriers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kidderminster Harriers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kidderminster Harriers — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hartlepool
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hartlepool — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hartlepool — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kidderminster Harriers jest o 44% lepsza niż Hartlepool pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kidderminster Harriers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.50 | 3.00 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 0.60 | 1.60 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Hartlepool | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.20 | 2.80 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Dvs Barrow1-1
- 28.08.2026Wvs Southend3-1
- 22.08.2026Dvs Aldershot Town1-1
- 15.08.2026Wvs Eastleigh1-0
- 08.08.2026Lvs AFC Hornchurch0-3
- 09.05.2026Wvs South Shields2-0
- 02.05.2026Wvs Macclesfield3-1
- 25.04.2026Wvs South Shields1-0
- 18.04.2026Wvs Leamington3-2
- 14.04.2026Wvs Radcliffe3-1
- 01.09.2026Lvs FC Halifax Town0-1
- 28.08.2026Lvs Eastleigh0-1
- 22.08.2026Lvs Sutton Utd1-2
- 15.08.2026Wvs Aldershot Town1-0
- 08.08.2026Wvs Barrow2-0
- 25.04.2026Lvs Boston United1-3
- 21.04.2026Wvs Southend4-3
- 18.04.2026Wvs Forest Green2-1
- 11.04.2026Lvs Boreham Wood0-3
- 06.04.2026Dvs Rochdale0-0
Progi bramkowe
| Kidderminster Harriers | Hartlepool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Kidderminster Harriers | Hartlepool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Kidderminster Harriers | Hartlepool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kidderminster Harriers | Hartlepool | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

