Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Forest Green
Streaki - Forest Green
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Forest Green — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Forest Green — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Forest Green — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Forest Green — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Forest Green — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Gateshead
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gateshead — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gateshead — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gateshead — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gateshead — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Gateshead — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Gateshead — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Forest Green
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forest Green — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Gateshead
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gateshead — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gateshead — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gateshead — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gateshead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gateshead — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Forest Green | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.30 | 3.05 |
Strzelone | 2.30 | 1.10 | 1.70 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Gateshead | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Altrincham1-2
- 28.08.2026Lvs AFC Fylde0-2
- 22.08.2026Lvs Boreham Wood0-3
- 15.08.2026Wvs Worthing2-1
- 08.08.2026Wvs FC Halifax Town3-2
- 29.04.2026Dvs Boreham Wood0-0
- 25.04.2026Wvs Morecambe5-0
- 18.04.2026Lvs Hartlepool1-2
- 11.04.2026Wvs Braintree3-1
- 06.04.2026Dvs Truro City1-1
- 31.08.2026Lvs Harrogate Town1-2
- 28.08.2026Lvs Sutton Utd0-1
- 22.08.2026Lvs Yeovil Town0-3
- 15.08.2026Wvs Woking2-0
- 08.08.2026Lvs Eastleigh1-2
- 25.04.2026Lvs Altrincham1-3
- 18.04.2026Lvs Woking0-3
- 11.04.2026Wvs Aldershot Town1-0
- 06.04.2026Wvs Scunthorpe2-0
- 03.04.2026Dvs Carlisle0-0
Progi bramkowe
| Forest Green | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
| Forest Green | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
| Forest Green | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gateshead notuje o 33% wyższy wynik niż Forest Green pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Forest Green | Gateshead | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | 3.00 (1/1) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 7 | 3 | 4 |
Highest in a Match | 4 | 3 | 4 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Forest Green | Gateshead | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

