Football Stats
Herb Carlisle
CarlisleŚr. pkt/mecz 1.95
Anglia / National League15 września 2026 20:45
Herb Forest Green
Forest GreenŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Carlisle

3W — Carlisle2D5W — Forest Green

Streaki - Carlisle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Carlisle — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Carlisle — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Carlisle — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Carlisle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Carlisle — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Carlisle — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Carlisle — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Carlisle — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Carlisle — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Forest Green

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Forest Green — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forest Green — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forest Green — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Forest Green — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Carlisle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Carlisle — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Forest Green

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Forest Green — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Forest GreenForest Green13Herb CarlisleCarlisle
18.10Herb CarlisleCarlisle42Herb Forest GreenForest Green
22.01Herb Forest GreenForest Green30Herb CarlisleCarlisle
02.10Herb CarlisleCarlisle02Herb Forest GreenForest Green
02.02Herb CarlisleCarlisle12Herb Forest GreenForest Green
19.12Herb Forest GreenForest Green10Herb CarlisleCarlisle
28.01Herb Forest GreenForest Green14Herb CarlisleCarlisle
17.09Herb CarlisleCarlisle00Herb Forest GreenForest Green
16.03Herb Forest GreenForest Green11Herb CarlisleCarlisle
24.11Herb CarlisleCarlisle12Herb Forest GreenForest Green

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Carlisle jest o 22% lepsza niż Forest Green pod względem odsetku wygranych meczów.

CarlisleDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.90
2.50
3.20
Strzelone
2.80
1.40
2.10
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Forest GreenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
2.30
3.05
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Carlisle jest o +155% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Carlisle u siebie
1.10 gola/mecz
Forest Green na wyjeździe

Progi bramkowe

CarlisleForest Green
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCarlisleForest Green
Match Cards AVG
3.00 (2/2)
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
6
3
3
Highest in a Match
3
3
3
Lowest in a Match
3
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCarlisleForest Green
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00