Football Stats
Herb Wealdstone
WealdstoneŚr. pkt/mecz 1.10
Anglia / National League15 września 2026 20:45
Herb FC Halifax Town
FC Halifax TownŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Wealdstone

Streaki - Wealdstone

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wealdstone — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Wealdstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wealdstone — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wealdstone — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wealdstone — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wealdstone — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FC Halifax Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Halifax Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Halifax Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Halifax Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Halifax Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Halifax Town — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Wealdstone

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wealdstone — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wealdstone — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wealdstone — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Halifax Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Halifax Town — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Halifax Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.12Herb FC Halifax TownFC Halifax Town22Herb WealdstoneWealdstone
16.08Herb WealdstoneWealdstone21Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
05.05Herb WealdstoneWealdstone31Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
28.09Herb FC Halifax TownFC Halifax Town22Herb WealdstoneWealdstone
27.01Herb WealdstoneWealdstone20Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
18.11Herb FC Halifax TownFC Halifax Town10Herb WealdstoneWealdstone
28.02Herb FC Halifax TownFC Halifax Town50Herb WealdstoneWealdstone
20.08Herb WealdstoneWealdstone10Herb FC Halifax TownFC Halifax Town
02.04Herb FC Halifax TownFC Halifax Town20Herb WealdstoneWealdstone
11.12Herb WealdstoneWealdstone01Herb FC Halifax TownFC Halifax Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Halifax Town jest o 17% lepsza niż Wealdstone pod względem odsetku wygranych meczów.

WealdstoneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
3.00
3.40
Strzelone
2.40
1.10
1.75
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
FC Halifax TownDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
3.90
2.60
3.25
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
2.10
1.30
1.70
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Wealdstone jest o +85% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Wealdstone u siebie
1.30 gola/mecz
FC Halifax Town na wyjeździe

Progi bramkowe

WealdstoneFC Halifax Town
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWealdstoneFC Halifax Town
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00