Football Stats
Herb Eastleigh
EastleighŚr. pkt/mecz 1.20
Anglia / National League19 września 2026 16:00
Herb Carlisle
CarlisleŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Eastleigh

0W — Eastleigh1D1W — Carlisle

Streaki - Eastleigh

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eastleigh — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Eastleigh — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Eastleigh — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eastleigh — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Eastleigh — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Eastleigh — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Eastleigh — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Eastleigh — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Carlisle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Carlisle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Carlisle — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Carlisle — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Carlisle — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Carlisle — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Carlisle — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Carlisle — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Carlisle — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Carlisle — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Carlisle — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Carlisle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Eastleigh

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eastleigh — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Eastleigh — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eastleigh — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Carlisle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Carlisle — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Carlisle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.02Herb EastleighEastleigh12Herb CarlisleCarlisle
15.11Herb CarlisleCarlisle11Herb EastleighEastleigh

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Carlisle jest o 57% lepsza niż Eastleigh pod względem odsetku wygranych meczów.

EastleighDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.30
2.70
3.00
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
90%
40%
65%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
CarlisleDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.90
2.50
3.20
Strzelone
2.80
1.40
2.10
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Eastleigh jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Eastleigh u siebie
1.40 gola/mecz
Carlisle na wyjeździe

Progi bramkowe

EastleighCarlisle
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Carlisle notuje o 50% wyższy wynik niż Eastleigh pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEastleighCarlisle
Match Cards AVG
2.50 (2/2)
2.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
5
2
3
Highest in a Match
3
2
3
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEastleighCarlisle
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh6312101.67
9Altrincham630391.50
10Carlisle522181.60
11Aldershot Town522181.60
13FC Halifax Town520361.20
14Boston United520361.20
15Hartlepool520361.20
16Worthing520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00