Football Stats
Herb Forest Green
Forest GreenŚr. pkt/mecz 1.50
Anglia / National League19 września 2026 16:00
Herb Boston United
Boston UnitedŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Forest Green

Streaki - Forest Green

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Forest Green — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Forest Green — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Forest Green — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Forest Green — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Forest Green — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Forest Green — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Boston United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boston United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Boston United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Boston United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Boston United — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boston United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Boston United — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Forest Green

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Forest Green — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Boston United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boston United — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Boston United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.02Herb Forest GreenForest Green23Herb Boston UnitedBoston United
01.10Herb Boston UnitedBoston United00Herb Forest GreenForest Green
14.12Herb Forest GreenForest Green10Herb Boston UnitedBoston United
17.08Herb Boston UnitedBoston United04Herb Forest GreenForest Green

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Forest GreenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
2.30
3.05
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Boston UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
3.80
3.10
Strzelone
1.30
2.10
1.70
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Forest Green jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Forest Green u siebie
2.10 gola/mecz
Boston United na wyjeździe

Progi bramkowe

Forest GreenBoston United
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemForest GreenBoston United
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemForest GreenBoston United
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh6312101.67
9Altrincham630391.50
10Carlisle522181.60
11Aldershot Town522181.60
13FC Halifax Town520361.20
14Boston United520361.20
15Hartlepool520361.20
16Worthing520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00