Football Stats
Herb İstanbulspor
İstanbulsporŚr. pkt/mecz 1.30
Turcja / 1. Lig29 sierpnia 2026 18:00
Herb Fatih Karagümrük
Fatih KaragümrükŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy İstanbulspor

Streaki - İstanbulspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • İstanbulspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • İstanbulspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • İstanbulspor — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • İstanbulspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • İstanbulspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • İstanbulspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • İstanbulspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Fatih Karagümrük

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fatih Karagümrük — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - İstanbulspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — poniżej 6.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 İstanbulspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Fatih Karagümrük

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb İstanbulsporİstanbulspor11Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
22.02Herb İstanbulsporİstanbulspor20Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
30.09Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük10Herb İstanbulsporİstanbulspor
20.04Herb İstanbulsporİstanbulspor12Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
01.12Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük30Herb İstanbulsporİstanbulspor
03.04Herb İstanbulsporİstanbulspor01Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
03.10Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük12Herb İstanbulsporİstanbulspor
28.06Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük10Herb İstanbulsporİstanbulspor
29.11Herb İstanbulsporİstanbulspor40Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fatih Karagümrük jest o 14% lepsza niż İstanbulspor pod względem odsetku wygranych meczów.

İstanbulsporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
3.60
2.90
3.25
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
1.80
1.40
1.60
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
47%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
13.44
10.00
11.72
Śr. faule/mecz
9.56
12.89
11.22
Fatih KaragümrükDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
41%
44%
43%
Śr. strzały/mecz
10.38
9.70
10.00
Śr. faule/mecz
14.25
11.60
12.78

Ostatnie 10 meczów

İstanbulspor jest o +157% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
İstanbulspor u siebie
0.70 gola/mecz
Fatih Karagümrük na wyjeździe

Progi bramkowe

İstanbulsporFatih Karagümrük
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemİstanbulsporFatih Karagümrük
Match Corners AVG
8.33 (36/40)
8.56 (18/20)
8.11 (18/20)
Over 6.5 Corners
61% (22/36)
61% (11/18)
61% (11/18)
Over 7.5 Corners
50% (18/36)
61% (11/18)
39% (7/18)
Over 8.5 Corners
39% (14/36)
44% (8/18)
33% (6/18)
Over 9.5 Corners
33% (12/36)
44% (8/18)
22% (4/18)
Over 10.5 Corners
28% (10/36)
33% (6/18)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
17% (6/36)
17% (3/18)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/36)
6% (1/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemİstanbulsporFatih Karagümrük
Corners Earned Match
3.48
3.65
3.30
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
139
73
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. İstanbulspor notuje o 32% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemİstanbulsporFatih Karagümrük
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.75 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
167
95
72
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemİstanbulsporFatih Karagümrük
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
45% (9/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00