Football Stats
Herb Konyaspor
Flaga TurcjaKonyaspor
18. miejsce w tabeli Süper Lig
Turcja / Süper LigSezon 2026/27

2026/27 Konyaspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R0
P3
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Konyaspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Konyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Konyaspor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Konyaspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Konyaspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Konyaspor — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Konyaspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Konyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Konyaspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Konyaspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Konyaspor — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Konyaspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Konyaspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Konyaspor — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Konyaspor — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Konyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb KonyasporKonyaspor12Kocaelispor
22.08Fenerbahçe42Herb KonyasporKonyaspor
15.08Herb KonyasporKonyaspor01Rizespor
17.05Kayserispor21Herb KonyasporKonyaspor
09.05Herb KonyasporKonyaspor03Fenerbahçe
05.05Beşiktaş01Herb KonyasporKonyaspor
01.05Rizespor32Herb KonyasporKonyaspor
27.04Herb KonyasporKonyaspor21Trabzonspor
17.04Antalyaspor02Herb KonyasporKonyaspor
12.04Herb KonyasporKonyaspor30Fatih Karagümrük

Konyaspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.20
2.00
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.20
0.70
0.90
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.30
Śr. faule/mecz
12.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
1.10
2.10
3.20
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.70
1.10
1.80
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
11.50
Śr. faule/mecz
14.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 67% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
9.00
15.00
Strzały celne / mecz
3.33
1.50
7.00
Strzały niecelne / mecz
6.67
7.00
6.00
Skuteczność strzałów
9.1%
5.6%
13.3%
Strzały na gola
11.00
18.00
7.50
Strzały celne na gola
3.33
3.00
3.50
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.67
1.50
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.33
0.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 94% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.85
0.65
1.26
xGA (Against)
1.49
1.06
2.33
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 31% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.00 (20/20)
7.80 (10/10)
10.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.75
4.10
3.40
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
75
41
34

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
4.60 (10/10)
5.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
99
46
53
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
2
2
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Konyaspor

Wynik meczu

2-4
1 (33%)
1-2
1 (33%)
0-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-3
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Konyaspor

Liczba goli w meczu

6
1 (33%)
3
1 (33%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

4
1 (33%)
1
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Süper Lig.

Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00