Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Fatih Karagümrük
Streaki - Fatih Karagümrük
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fatih Karagümrük — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Fatih Karagümrük — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Fatih Karagümrük — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Fatih Karagümrük — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Kayserispor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kayserispor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Kayserispor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kayserispor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Kayserispor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kayserispor — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Kayserispor — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Kayserispor — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Kayserispor — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Kayserispor — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kayserispor — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kayserispor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Kayserispor — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Kayserispor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Fatih Karagümrük
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Kayserispor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kayserispor — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Kayserispor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fatih Karagümrük jest o 14% lepsza niż Kayserispor pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fatih Karagümrük | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 41% | 46% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 10.38 | 9.70 | 10.00 |
Śr. faule/mecz | 14.25 | 12.00 | 13.00 |
| Kayserispor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Posiadanie piłki | 48% | 47% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 15.90 | 11.78 | 13.95 |
Śr. faule/mecz | 13.90 | 12.33 | 13.16 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs İstanbulspor1-1
- 21.08.2026Wvs Bursaspor2-1
- 15.08.2026Wvs Ümraniyespor2-1
- 09.08.2026Lvs Iğdır FK0-2
- 16.05.2026Wvs Alanyaspor2-1
- 09.05.2026Wvs Kocaelispor1-0
- 03.05.2026Wvs Gençlerbirliği S.K.1-0
- 27.04.2026Dvs Beşiktaş0-0
- 18.04.2026Lvs Eyüpspor1-2
- 12.04.2026Lvs Konyaspor0-3
- 29.08.2026Lvs Bursaspor1-2
- 22.08.2026Wvs Iğdır FK1-0
- 16.08.2026Wvs Sivasspor2-0
- 09.08.2026Wvs Vanspor FK2-0
- 17.05.2026Wvs Konyaspor2-1
- 09.05.2026Lvs Alanyaspor1-3
- 03.05.2026Dvs Eyüpspor1-1
- 25.04.2026Wvs Rizespor2-0
- 20.04.2026Lvs Gaziantep FK0-3
- 11.04.2026Lvs Fenerbahçe0-4
Progi bramkowe
| Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kayserispor notuje o 22% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.22 (37/40) | 8.28 (18/20) | 10.11 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (30/37) | 67% (12/18) | 95% (18/19) |
Over 7.5 Corners | 68% (25/37) | 44% (8/18) | 89% (17/19) |
Over 8.5 Corners | 59% (22/37) | 39% (7/18) | 79% (15/19) |
Over 9.5 Corners | 43% (16/37) | 22% (4/18) | 63% (12/19) |
Over 10.5 Corners | 30% (11/37) | 22% (4/18) | 37% (7/19) |
Over 11.5 Corners | 19% (7/37) | 17% (3/18) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 16% (6/37) | 17% (3/18) | 16% (3/19) |
Over 13.5 Corners | 14% (5/37) | 11% (2/18) | 16% (3/19) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/37) | 11% (2/18) | 5% (1/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 3.60 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 180 | 72 | 108 |
| Ogółem | Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 4.80 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 185 | 96 | 89 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kayserispor notuje o 25% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.05 (40/40) | 3.60 (20/20) | 4.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 162 | 72 | 90 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fatih Karagümrük | Kayserispor | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

