Football Stats
Herb Vanspor FK
Vanspor FKŚr. pkt/mecz 1.25
Turcja / 1. Lig2 września 2026 16:00
Herb Batman Petrolspor
Batman PetrolsporŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Vanspor FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vanspor FK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Vanspor FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vanspor FK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vanspor FK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vanspor FK — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vanspor FK — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Vanspor FK — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Vanspor FK — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vanspor FK — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vanspor FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Vanspor FK — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vanspor FK — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vanspor FK — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vanspor FK — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Batman Petrolspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Batman Petrolspor — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Batman Petrolspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Batman Petrolspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Batman Petrolspor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Vanspor FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vanspor FK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 6.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vanspor FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Batman Petrolspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Batman Petrolspor — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Batman Petrolspor jest o 100% lepsza niż Vanspor FK pod względem odsetku wygranych meczów.

Vanspor FKDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
3.60
3.15
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.30
2.00
1.65
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
13.00
11.44
12.22
Śr. faule/mecz
11.56
14.78
13.17
Batman PetrolsporDomWyjazdOgółem
Win %
90%
50%
70%
Śr. goli/mecz
3.20
3.70
3.45
Strzelone
2.70
2.50
2.60
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Batman Petrolspor jest o +79% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Vanspor FK u siebie
2.50 gola/mecz
Batman Petrolspor na wyjeździe

Progi bramkowe

Vanspor FKBatman Petrolspor
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
84% (16/19)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
100% (19/19)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
37% (7/19)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
63% (12/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Vanspor FK notuje o 22% wyższy wynik niż Batman Petrolspor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVanspor FKBatman Petrolspor
Match Corners AVG
8.71 (21/40)
8.94 (18/20)
7.33 (3/20)
Over 6.5 Corners
86% (18/21)
89% (16/18)
67% (2/3)
Over 7.5 Corners
67% (14/21)
72% (13/18)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners
52% (11/21)
56% (10/18)
33% (1/3)
Over 9.5 Corners
43% (9/21)
44% (8/18)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
24% (5/21)
28% (5/18)
0% (0/3)
Over 11.5 Corners
14% (3/21)
17% (3/18)
0% (0/3)
Over 12.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/18)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/18)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/18)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVanspor FKBatman Petrolspor
Corners Earned Match
5.00
4.95
5.33
More Corners Than Opponent
48% (11/23)
45% (9/20)
67% (2/3)
Over 2.5 Corners Earned
74% (17/23)
75% (15/20)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
65% (15/23)
65% (13/20)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
57% (13/23)
55% (11/20)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
39% (9/23)
35% (7/20)
67% (2/3)
Over 6.5 Corners Earned
26% (6/23)
25% (5/20)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
17% (4/23)
15% (3/20)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners Earned
13% (3/23)
10% (2/20)
33% (1/3)
Corners Earned
115
99
16

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Batman Petrolspor notuje o 37% wyższy wynik niż Vanspor FK pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVanspor FKBatman Petrolspor
Match Cards AVG
5.35 (23/23)
5.10 (20/20)
7.00 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
95% (19/20)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
83% (19/23)
80% (16/20)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
78% (18/23)
75% (15/20)
100% (3/3)
Over 4.5 Cards
61% (14/23)
55% (11/20)
100% (3/3)
Over 5.5 Cards
52% (12/23)
45% (9/20)
100% (3/3)
Over 6.5 Cards
35% (8/23)
35% (7/20)
33% (1/3)
Over 7.5 Cards
17% (4/23)
15% (3/20)
33% (1/3)
Total Cards
123
102
21
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
6

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVanspor FKBatman Petrolspor
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00