Football Stats
Herb Kasımpaşa
Flaga TurcjaKasımpaşa
8. miejsce w tabeli Süper Lig
Turcja / Süper LigSezon 2026/27

2026/27 Kasımpaşa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kasımpaşa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kasımpaşa — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Kasımpaşa — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kasımpaşa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kasımpaşa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kasımpaşa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kasımpaşa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kasımpaşa — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kasımpaşa — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kasımpaşa — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kasımpaşa — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Başakşehir11Herb KasımpaşaKasımpaşa
22.08Çorum FK01Herb KasımpaşaKasımpaşa
15.08Herb KasımpaşaKasımpaşa11Trabzonspor
17.05Herb KasımpaşaKasımpaşa10Galatasaray
09.05Gençlerbirliği S.K.32Herb KasımpaşaKasımpaşa
03.05Herb KasımpaşaKasımpaşa11Kocaelispor
24.04Başakşehir40Herb KasımpaşaKasımpaşa
19.04Herb KasımpaşaKasımpaşa10Alanyaspor
12.04Göztepe33Herb KasımpaşaKasımpaşa
04.04Herb KasımpaşaKasımpaşa20Kayserispor

Kasımpaşa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 133% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
1.00
1.80
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
9.80
Śr. faule/mecz
16.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.70
1.40
3.10
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
1.10
0.80
1.90
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
39%
Śr. strzały/mecz
7.30
Śr. faule/mecz
15.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.00
9.00
9.00
Strzały celne / mecz
2.67
4.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
4.00
5.50
Skuteczność strzałów
11.1%
11.1%
11.1%
Strzały na gola
9.00
9.00
9.00
Strzały celne na gola
2.67
4.00
2.00
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
2.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.00
0.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 79% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.20
1.70
0.95
xGA (Against)
0.82
0.79
0.84
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 167% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.95 (20/20)
8.60 (10/10)
7.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 9.5 Corners
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 11.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.30
3.80
2.80
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
66
38
28

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 111% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.45 (20/20)
3.50 (10/10)
7.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Cards
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Total Cards
109
35
74
Highest in a Match
14
7
14
Lowest in a Match
1
1
4

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kasımpaşa

Wynik meczu

1-1
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kasımpaşa

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Süper Lig.

Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00