Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Brackley Town
Streaki - Brackley Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brackley Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Brackley Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Brackley Town — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brackley Town — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Brackley Town — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brackley Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Brackley Town — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Brackley Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Brackley Town — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Brackley Town — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
- Brackley Town — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Brackley Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Brackley Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Hebburn Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hebburn Town — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hebburn Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hebburn Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hebburn Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hebburn Town — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hebburn Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hebburn Town — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Brackley Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brackley Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hebburn Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hebburn Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hebburn Town jest o 233% lepsza niż Brackley Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Brackley Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.70 | 2.95 |
Strzelone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Hebburn Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.90 | 3.30 |
Strzelone | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Stracone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs AFC Telford United2-1
- 25.04.2026Lvs Carlisle0-3
- 18.04.2026Wvs Aldershot Town2-1
- 11.04.2026Lvs Scunthorpe0-1
- 06.04.2026Dvs Boston United1-1
- 03.04.2026Lvs Forest Green0-4
- 28.03.2026Lvs Tamworth0-1
- 24.03.2026Dvs Braintree1-1
- 21.03.2026Lvs York0-4
- 17.03.2026Dvs Solihull Moors1-1
- 08.08.2026Wvs Southport3-1
- 01.08.2026Wvs Blyth Spartans4-2
- 21.07.2026Lvs Hartlepool2-3
- 18.07.2026Dvs Morpeth Town2-2
- 14.07.2026Dvs Gateshead3-3
- 07.07.2026Lvs Heaton Stannington2-4
- 04.07.2026Wvs Rylands5-0
- 25.04.2026Wvs Rushall Olympic2-0
- 18.04.2026Wvs Bamber Bridge2-1
- 11.04.2026Wvs Cleethorpes Town4-2
Progi bramkowe
| Brackley Town | Hebburn Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Brackley Town | Hebburn Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Brackley Town | Hebburn Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Brackley Town | Hebburn Town | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (2/2) | 3.00 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 6 | 6 | — |
Highest in a Match | 4 | 4 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Brackley Town | Hebburn Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

