Football Stats
Herb Brackley Town
Brackley TownŚr. pkt/mecz 0.50
Anglia / National League - North29 sierpnia 2026 16:00
Herb South Shields
South ShieldsŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Brackley Town

Streaki - Brackley Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Brackley Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Brackley Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brackley Town — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brackley Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Brackley Town — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — przegrywa (14/20, 70%)

Streaki - South Shields

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • South Shields — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • South Shields — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • South Shields — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • South Shields — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • South Shields — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • South Shields — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • South Shields — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • South Shields — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • South Shields — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • South Shields — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • South Shields — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • South Shields — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • South Shields — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • South Shields — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • South Shields — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Brackley Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - South Shields

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 South Shields — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 South Shields — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 South Shields — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 South Shields — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 South Shields — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb South ShieldsSouth Shields01Herb Brackley TownBrackley Town
26.10Herb Brackley TownBrackley Town10Herb South ShieldsSouth Shields
09.03Herb South ShieldsSouth Shields01Herb Brackley TownBrackley Town
28.10Herb Brackley TownBrackley Town11Herb South ShieldsSouth Shields

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. South Shields jest o 400% lepsza niż Brackley Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Brackley TownDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.40
3.70
3.05
Strzelone
0.70
1.00
0.85
Stracone
1.70
2.70
2.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
South ShieldsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

South Shields jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Brackley Town u siebie
1.50 gola/mecz
South Shields na wyjeździe

Progi bramkowe

Brackley TownSouth Shields
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. South Shields notuje o 33% wyższy wynik niż Brackley Town pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBrackley TownSouth Shields
Match Cards AVG
3.33 (3/3)
3.00 (2/2)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
10
6
4
Highest in a Match
4
4
4
Lowest in a Match
2
2
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrackley TownSouth Shields
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50