Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Mladost Ždralovi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mladost Ždralovi — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Mladost Ždralovi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Mladost Ždralovi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Mladost Ždralovi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Mladost Ždralovi — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Mladost Ždralovi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Mladost Ždralovi — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)
Streaki - Sesvete
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sesvete — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sesvete — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sesvete — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sesvete — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sesvete — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Sesvete — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Mladost Ždralovi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Sesvete
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sesvete — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sesvete — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sesvete — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sesvete jest o 10% lepsza niż Mladost Ždralovi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mladost Ždralovi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.60 | 2.85 |
Strzelone | 1.90 | 1.50 | 1.70 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Sesvete | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.70 | 2.65 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Kustosija2-1
- 21.08.2026Dvs Vukovar1-1
- 14.08.2026Wvs Varteks Varaždin2-0
- 08.08.2026Lvs HNK Cibalia0-1
- 01.08.2026Dvs Dubrava Zagreb1-1
- 28.07.2026Wvs Inter Zapresic2-0
- 25.07.2026Dvs Trnje2-2
- 18.07.2026Wvs Jarun3-1
- 29.05.2026Dvs Kustosija3-3
- 23.05.2026Wvs Uskok Klis3-2
- 28.08.2026Lvs Dugopolje1-2
- 21.08.2026Wvs Karlovac 19193-0
- 29.05.2026Lvs Rudes1-3
- 22.05.2026Wvs Bsk Bijelo Brdo2-1
- 16.05.2026Lvs Dugopolje1-2
- 09.05.2026Lvs HNK Cibalia0-2
- 01.05.2026Wvs Karlovac 19193-0
- 25.04.2026Wvs Dubrava Zagreb3-1
- 18.04.2026Dvs Croatia Zmijavci1-1
- 11.04.2026Lvs Hrvace2-4
Progi bramkowe
| Mladost Ždralovi | Sesvete | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 75% (15/20) |
| Mladost Ždralovi | Sesvete | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 75% (15/20) |
| Mladost Ždralovi | Sesvete | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mladost Ždralovi | Sesvete | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

