Football Stats
Herb Segesta Sisak
Segesta SisakŚr. pkt/mecz 2.40
Chorwacja / First NL2 września 2026 17:00
Herb Kustosija
KustosijaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Segesta Sisak

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Segesta Sisak — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Segesta Sisak — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Segesta Sisak — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Segesta Sisak — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Segesta Sisak — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Segesta Sisak — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Segesta Sisak — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Segesta Sisak — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Kustosija

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kustosija — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kustosija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kustosija — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kustosija — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kustosija — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kustosija — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Kustosija — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Segesta Sisak

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Segesta Sisak — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Segesta Sisak — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Segesta Sisak — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Kustosija

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kustosija — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kustosija — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kustosija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Segesta Sisak jest o 150% lepsza niż Kustosija pod względem odsetku wygranych meczów.

Segesta SisakDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
2.90
4.80
3.85
Strzelone
2.50
3.80
3.15
Stracone
0.40
1.00
0.70
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
KustosijaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
1.80
2.30
Strzelone
1.50
0.50
1.00
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
80%
30%
55%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Segesta Sisak jest o +400% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Segesta Sisak u siebie
0.50 gola/mecz
Kustosija na wyjeździe

Progi bramkowe

Segesta SisakKustosija
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
50% (5/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
68% (13/19)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
74% (14/19)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
63% (12/19)
85% (17/20)
2. połowa — 1-3 gole
84% (16/19)
95% (19/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSegesta SisakKustosija
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
50% (10/20)
95% (19/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00