Football Stats
Herb Dubrava Zagreb
Dubrava ZagrebŚr. pkt/mecz 1.15
Chorwacja / First NL6 września 2026 15:45
Herb Opatija
OpatijaŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dubrava Zagreb

5W — Dubrava Zagreb1D4W — Opatija

Streaki - Dubrava Zagreb

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dubrava Zagreb — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dubrava Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dubrava Zagreb — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Opatija

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Opatija — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Opatija — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Opatija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Opatija — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opatija — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opatija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Dubrava Zagreb

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dubrava Zagreb — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubrava Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Opatija

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Opatija — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb32Herb OpatijaOpatija
14.02Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb01Herb OpatijaOpatija
20.09Herb OpatijaOpatija12Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
11.05Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb12Herb OpatijaOpatija
25.10Herb OpatijaOpatija00Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
16.08Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb21Herb OpatijaOpatija
21.05Herb OpatijaOpatija02Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
27.11Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb10Herb OpatijaOpatija
20.03Herb OpatijaOpatija21Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
19.09Herb Dubrava ZagrebDubrava Zagreb14Herb OpatijaOpatija

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dubrava ZagrebDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
OpatijaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Dubrava Zagreb jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Dubrava Zagreb u siebie
0.90 gola/mecz
Opatija na wyjeździe

Progi bramkowe

Dubrava ZagrebOpatija
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDubrava ZagrebOpatija
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00